Jedinečné rodinné domy najdete v projektu Lidická Alej

Obec Lidice je známa především jako historické místo, kde se konaly tragické události, hýbající naší minulostí a historií. Dodnes se zde dochovalo velké množství architektonických památek. Z těchto, dobře pochopitelných, důvodů zde byla vyhlášena stavební uzávěra po dobu dlouhých 60-ti let. Až po uplynutí této dlouhé doby bylo na tomto území uděleno stavební povolení. V Lidicích vyroste 39 luxusních rodinných domů. Celý projekt nese název Lidická Alej.

 

Kdo dostal takto významné stavební povolení?

Povolení k výstavbě projektu Lidická Alej získala developerská skupina Doma je Doma. Jedná se o přední developerských společností, která se soustředí na výstavbu novostaveb na území Prahy a Středočeském kraji. Právě díky svým zkušenostem a profesionálním přístupu ke každému projektu získala Doma je Doma možnost výstavby projektu v tak vzácné lokalitě, jako jsou právě Lidice. Lokalita je výjimečná nejen svou historií, ale také snadným a rychlým přístupem do centra Prahy, což ocení především ti obyvatelé, kteří jsou v Praze zaměstnáni. Cílem této výstavby je zajištění maximálního pohodlí v krásných rodinných domech, v klidné a zajímavé lokalitě s dobrou dostupností do hlavního města. V Lidicích je také kompletní občanská vybavenost.

 

Jak vypadají domy v projektu?

Celkový počet rodinných domů v projektu Lidická Alej činí 39. Domy budou rozděleny do dispozic 4+kk a 5+kk a na výběr bude pět specifických typů domů. Tyto rodinné vilky jsou uspořádány do sítě ulic tak, aby dokázaly tvořit souvislý a promyšlený celek. Každý dům má vlastní zahradu a jedno nebo dvě parkovací stání (počet může být po domluvě upraven). Architektonické řešení staveb splňuje ta nejpřísnější kritéria. Projekt byl oceněn jako – Realitní projekt roku 2011 – cena architektů. Pokud máte zájem o koupi, rozhodně neváhejte příliš dlouho. Většina domů již svého majitele má.

 

Pokud chcete hledat i další novostavby na území Prahy a jejího okolí, můžete navštívit stránky prahanovostavby.cz. Zde najdete ucelenou nabídku bytů i rodinných domů od zkušených developerů i od skupiny Doma je Doma.