Dopřejte své koupelně kvalitní radiátor

Dobře zvolený vzhled radiátoru může dokonale zkrášlit celkový design koupelny. Proto se koupelnové radiátory (žebříky) řadí mezi základní vybavení každé koupelny. Každý z násby se ovšem při jeho výběru měl soustředit nejen na vzhled a cenu, ale také na celkovou praktičnost radiátorů.

   
  

  

  

Radiátory s kvalitním příslušenstvím plní mnoho funkcí
Radiátor musí v koupelně být univerzálním výrobkem, který dokáže víc než je vytápět koupelnu. Své výhody má také při předehřívání nebo dosušování županů a ručníků. Velké ručníky a župany, které na svém žebříku nebudete moci sušit nemusíte dávat na jiné topení. Stačí si zakoupit úchyty a madla od společnosti Laurens, na kterých své osušky dokonale usušíte. Moderní madla a držadla na ručníky se instalují přímo na koupelnové radiátory a dokáží kvalitně usušit vše, co na ně pověsíte. Moderní a lehký design těchto doplňků nijak neruší vzhled radiátoru, naopak podtrhuje jeho rysy. Madla Laurens jsou vyrobena pouze z robustního kovového materiálu.

radiátorradiátorradiátor

Radiátory jsou v moderních koupelnách i designovým doplňkem
Hledáte do své moderně vybavené koupelny velice designový radiátor a stále nemůžete najít ten pravý? Stačí navštívit stránky www.laurens.cz. Na těchto stránkách naleznete i velice specifické radiátory do koupelny jako např. model Black Mamba, Retro Bagno nebo Flash. Potřebujete atypický rozměr koupelnového radiátoru, který by zapadl přesně do Vaší koupelny? Firma Laurens zajistí individuální návrh a výrobu prakticky každého koupelnového radiátoru tak, aby vyhovoval na míru Vaší koupelně.

Více informací a kompletní nabídku koupelnových radiátorů Laurens naleznete na www.laurens.cz.