Velký výprodej zahradního nábytku je tu!

 

Na kvalitě zahradního nábytku rozhodně záleží. Pokud v současné době uvažujete nad tím, že si své zahradní posezení zpříjemníte nákupem nového zahradního nábytku, máme pro vás příjemnou zprávu. Nedávno byl zahájen velký výprodej zahradního nábytku z umělého ratanu. Proč vsadit právě na něj?

 

Umělý ratan má řadu funkčních výhod

Zahradní nábytek z umělého ratanu má oproti jiným typům celou řadu výhod, které vycházejí z materiálu, ze kterého je nábytek vyroben. Umělý ratan je velmi odolný materiál, který hravě odolává nepříznivým vlivům počasí. Oproti klasickému ratanu je podstatně lehčí, takže se s nábytkem i lehce manipuluje. Jeho výhodou je i snadná údržba – zahradní nábytek z ratanu stačí pouze otřít navlhčeným hadrem. Výhodou je i měkkost materiálu, která je zárukou komfortního posezení. Zahradní nábytek z umělého ratanu má nepochybně i vysokou estetickou hodnotu. Hodí se na všechny typy zahrad.

 

Zajímavé kousky s velkou slevou

Zahradní nábytek výprodej nedávno zahájil internetový obchod teak-shop.cz. Za výhodnou cenu je nyní možné koupit celé sestavy nebo i jednotlivé kusy nábytku či designové doplňky, které zahradní posezení promění v oázu klidu a pohody. Super sleva 10 000Kč je například na zahradní sestavu Tibet, kterou tvoří 2 křesla, 1 sofa, 1 deska na stůl z bezpečnostního skla a jako bonus k soustavě dostanete i 7 snímatelných pracích polstrů. Výhodně můžete koupit i vysoce designové a úžasně pohodlné Dvojlehátko Sunray, které je určeno pro lenošení pro dvě osoby – jeho rozměry jsou 197 x 130 cm a má i praktickou stříšku. K dostání je ve dvou barevných variacích. V nabídce obchodu najdete i další typy sestav a například i designové květináče různých rozměrů.

 

Nepropásněte tuto šanci – stylový nábytek ve výprodeji na vás čeká na www.teak-shop.cz