Revizní dvířka lze schovat pod obklady i do omítky

Revizní dvířka jsou nezbytností, přesto je častokrát považujeme za něco, co je nevzhledné a kazí výsledný dojem z místnosti. Ovšem nemusí tomu tak být. Ať už je řešíte v bytovém domě, hotelu, administrativní budově nebo kdekoliv jinde, investujte do dvířek, která působí neviditelně.

Revizní dvířka mohou sloužit ke vstupu do šachet a stoupaček či obecně do servisního prostoru. Jejich prvořadým úkolem tedy je prostor bezpečně uzavřít a umožnit přístup do něj. Zároveň by ale měla být estetická, nebo aspoň mohou být, pokud máte zájem.

 

Revizní dvířka do omítky nebo pod keramický obklad

Esteticky vypadající revizní dvířka dodává společnost ZAVRZ.cz. Ve svém sortimentu má dva hlavní typy dvířek – ta, jež jsou určená do omítky, a ta pod keramický obklad. Je-li stěna kryta keramickým obkladem, obklad se jednoduše umístí i na dvířka a ta jsou ve výsledku neviditelná. Revizní dvířka do omítky se zase opatří omítkou, stejně jako okolní zeď, takže splynou.

Firma vyrábí revizní dvířka z kvalitního ocelového-pozinkovaného plechu, vypaluje je na laserech. Uložena jsou v pouzdrech z duralu, křídlo se vyrábí ze sádrokartonu. Díky tomu všemu jsou naprosto jedinečným produktem na trhu, jak po stránce vzhledu, tak kvality. Speciální konstrukce dvojitého pantu zajišťuje bezpečnou manipulaci, kdo chce může sáhnout i po moderním otevírání tlačným způsobem Klik. Obě technologie jsou komfortní a odolné.

 

Revizní dvířka pro oddělení požárních úseků

V nabídce jsou také revizní dvířka s požární odolností. Ta mohou být použita tam, kde je vyžadováno oddělení požárních úseků. Dodávají se také s garancí, certifikátem o požární odolnosti. Lze je namontovat do zděné stěny i montované stěny (SDK).

A nejlepší zprávou na závěr je, že montáž je skutečně jednoduchá. Výrobce na webu uvádí montážní instrukce i s videem, podle kterých zvládne instalaci každý.