CETRIS® BASIC cementotřísková deska s unikátními vlastnostmi a variabilitou použití

Moderní stavebnictví si žádá moderní způsoby řešení. Klasické stavebnictví je na ústupu a stále více se začínají objevovat nové a chytré materiály. Mezi ně patří i speciální cementotřískové desky CETRIS® BASIC. K čemu a na co jsou?

 
  

Dokonalé spojení dvou materiálů
Jak je zřejmé z názvu – cementotřískové desky jsou dokonalým spojením výhodných vlastností dvou materiálů cementu a dřeva. Díky tomu mají hned několik velmi zajímavých výhod. Mezi ně patří vysoká odolnost. Desky jsou odolné proti ohni, nepříznivým povětrnostním podmínkám, jsou také mrazuvzdorné a jsou dokonce i velmi odolné proti plísním, hnilobám a hmyzu. Mezi jejich velké přednosti patří také nízká hmotnost, která je zárukou snadné a poměrně rychlé práce s nimi. Cementotřískové desky jsou navíc absolutně ekologicky nezávadné a maximálně hygienické.

www.cetris.cz

CETRIS® BASIC nabízí hned několik možností
Desky CETRIS®BASIC jsou cementotřískové desky, které se vyrábí standardně v tloušťkách 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 mm. Po dohodě lze dodat i desky větší tloušťky. Základní rozměr desky je 3 350 x 1 250 mm, ale lze ji dodat i v jiném rozměru, který si zvolíte. Deska CETRIS® BASIC se dá využít k realizaci hned několika různých stavebních prací. Můžete ji využít na stěnové, střešní, fasádní i podlahové systémy. Hodí se také pro realizaci dopravních staveb nebo ztraceného bednění. Vždy vám přinese mnoho výhod.

Více informací najdete na www.cetris.cz