Dávají si záležet a chodí přesně na čas

Dobrý den, pokud bych měl hovořit o mé, resp. naší zkušenosti, s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o., my jsme spokojeni. Jsem vedoucím na jednom menším obchodě v Praze-Vysočanech, prodáváme velké množství sportovního vybavení a obchod máme kousek od metra Vysočanská situovaný od ulice.  Prachu a nečistot se nám na skla dostává od chodníku a ulice opravdu hodně, dokonce i od některých chodců, nicméně po mytí výloh, které nám A SERVIS zajišťuje, skla vždy naprosto „prodýchnou.“. Je to skutečně markantní rozdíl.  Přitom mě zaráží, že pán, který k nám na mytí chodí, na to používá jen jednoduché nářadí, tyč, vodu a čistící přípravek a nějaké bavlněné utěrky – jak prosté! Dá si vždy záležet, vypadá to, že chce mít práci opravdu dobře odvedenou. To se mně jako vedoucímu obchodu samozřejmě jen zamlouvá.  Obchod, i přestože je menší, má výlohy dost vysoké, mezi skly jsou navíc dřevěné příčky, kterých není zase tak málo a na kterých se usazují nečistoty, ale i ty příčky nám pán po umytí skel stírá. Často mu kvůli těm nečistotám teče dolů až černá voda, ale to se dalo u chodníku a ulice, kde není zase tak malý provoz, čekat.

Jedno umytí z venkovní strany mu trvá přibližně hodinu, na vyšší část výloh pak používá teleskopické nářadí.    

 

 

Dost u nás také záleží na počasí, protože v létě je těžší výlohu dobře umýt. Častokrát při ostrém slunci se voda ze skel rychle odpařuje, proto je pro ně důležité vybrat vhodný čas na mytí. Opačný problém nastává v zimním období, kdy naopak nesmí voda na skle zamrznout.  Pracovníci firmy jsou natolik zkušení, že nepotřebují žádnou pomoc a všechny situace dokáží zvládnout s přehledem. Jejich služeb si vážíme. Několikrát u nás totiž zvládli ve velmi krátkém termínu najít místo a přijet co nejrychleji umýt výlohy a vyčistit koberec v prodejně. Firma má opravdu efektivní řešení pro každého a vždy se nám snaží vyhovět s termínem. 

Proto jsme spokojeni, sami víme velmi dobře, že není jednoduché umýt výlohy. Domluva je navíc s firmou dobrá – máme telefonní číslo jak na pána, který k nám chodí, tak i na firmu, když například řešíme způsob platby. Pokud bude naše spolupráce pokračovat, budeme jen rádi. Vedoucí Marek