Kde správně vybírat nové bydlení v Praze? Tam, kde mají kompletní nabídku!

 

Vybrat správně nové bydlení v Praze se může zdát, jako snadný a jednoduchý krok, protože nabídka nových projektů je opravdu veliká. Ale právě velmi široká nabídka může být i překážkou, protože jen málokde máte kompletní přehled o tom, jaké projekty jsou v Praze budovány. Abyste dokázali správně vybrat takový druh bydlení, který vám bude naprosto vyhovovat lokalitou, vybavením i stylem výstavby, je dobré vybírat tam, kde mají opravdu kompletní nabídku.

 

Tuto možnost nabízí Reby.cz

Na území našeho hlavního města působí hned několik developerských společností, které se soustředí na výstavbu bytových domů, rodinných domů i komerčních objektů. Najít je všechny pohromadě není jednoduché. Pokud byste hledali jednotlivě projekty různých developerů, může se stát, že na některého zapomenete. A třeba tento projekt by vám zrovna vyhovoval nejvíce. Reby.cz je online realitní portál, který sdružuje projekty všech developerských společností, které působí na pražském území. Tak například Praha 8 je v současnosti velmi vyhledávaná u rezidentů a i zde najdete projekty různých developerských společností.

 

Byt

 

Všechny developerské společnosti bez výjimky

Některé specializované realitní portály se soustředí většinou jen na nabídku těch nejsilnějších developerských společností na trhu. Reby.cz dává prostor opravdu všem. Své místo zde mají developeři s tradicí, mezi které se řadí například Finep, Sekyra Group nebo ORCO Property Group a další. Tyto developerské společnosti mají na svém kontě mnoho let působení na pražském trhu a na svém kontě mají několik desítek úspěšných projektů. Ovšem nejsou opomíjeny ani developeři, kteří jsou na trhu ještě stále považováni za nové. Jejich vznik se například datuje až po roce 2000, jako například Daramis Group. I když Daramis Group za úplného nováčka považovat nelze. Vznik společnosti byl již v roce 2000 a i tato developerská společnost má již v současnosti na svém kontě hned několik velmi významných pražských projektů.