Představujeme pískově žlutou! Co na tuto novinku v modelové řadě lakovaných dveří SOLODOOR RAINBOW říkáte?

 

Pokud vybavujete interiér, rozhodně se neomezujte jen na výběr barev neutrálních odstínů. Neutralita sice nikoho neurazí, ale zároveň ani nenadchne. Zkuste být kreativní. Zkuste i vy vsadit na žlutou barvou, která přitahuje pozornost. Představujeme vám opravdu zajímavou možnost…

 

SOLODOOR RAINBOW 16 žlutá pískováKvalita od českého výrobce!

Společnost SOLODOOR je tradičním, ryze českým výrobcem interiérových dveří a obložkových zárubní. Právě do jejího sortimentu patří modelová řada interiérových dveří RAINBOW a ní najdete novinku – lakované dveře v super moderní pískově žluté barvě. Tato barva padne do moderního interiéru jako ulitá. Právě s ní totiž získáte svěží, energický a prosvětlený interiér, který zaujme hned na první pohled.

 

Prosluněný domov bude i ten váš

Přeneste paprsky slunce i k sobě domů a nechte se inspirovat u společnosti SOLODOOR.  Nová řada lakovaných dveří RAINBOW nabízí kromě pískově žluté i další lahůdky. Do spektra barev dveří designéři zařadili také odstíny jako jemnou barvu italské kávy cappuccino, luxusní a dobře kombinovatelnou antracitovou šedou, energickou čínskou červeň či příjemnou a uklidňující petrolejovou modrou.

 

SOLODOOR RAINBOW 11 žlutá pískováVariabilní provedení

Dveře řady RAINBOW je možné zvolit s horizontálním či vertikálním frézováním nebo s prosklením či bez. Vybírat je možné ze 14 variant. Zcela nová svěží pískově žlutá barva interiér krásně prosvětlí, dvojnásobně pak pokud zvolíme dveře s prosklením. Navíc má i tu skvělou funkci, že menší místnosti ještě navíc opticky zvětší. Výborně se také kombinuje a doplňuje i s ostatními. Kouzlo žluté tedy oceníte nejen pro její schopnost proměnit interiér v příjemně útulný a jasný domov, ale také díky pozitivnímu působení na vaši náladu. Uvidíte sami!

 

Kompletní nabídku sortimentu i služeb a seznam prodejních partnerů naleznete na www.solodoor.cz