Odstranění graffiti Praha firmou vyšší kvality

Udává se, že kreativita je jednou z vlastností, které nás odlišují od zvířat. Nedávno mě ale jednání jistých „umělců“ přimělo přemýšlet, zda si tohoto daru dokážeme vůbec dostatečně vážit. Tito jedinci mi totiž hodně jasně připomínali například psy, kteří si všude kam jdou, značkují svůj terén. Pouze jejich způsob značení je jiný, a to v podobě graffiti na mém domě. Mohl bych ještě chvíli uvažovat nad nesmrtelností chrousta a nebo se dát do odstraňování nápisu. No, dal jsem se spíš do hledání firmy, která graffiti dokáže odstranit za mě. Nepochyboval jsem o tom, že nějakou najdu. Nešlo však o to, najít nějakou, jako spíš o to, najít kvalitní. Tím už jsem tak přesvědčený nebyl, ale neztrácel jsem naději. Nakonec jsem byl se svým výběrem spokojen.

Mé hledání skončilo u úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o., odstranění graffiti Praha. Pobočka v Brně byla velkou výhodou, společně s cenami a podle všeho i zkušenostmi firmy. Také se mi líbilo, že jsem na jejich pozornost nemusel čekat dlouho. Hned se o můj problém zajímali a byli ochotní ho co nejdříve řešit. Víc mě nezajímalo. Graffiti trochu zasáhlo i do mého sklepního okna, s tím si ale pracovníci poradili také.

Měl jsem štěstí, protože tato firma se ve své práci opravdu vyznala. Snad budu mít štěstí i nadále a vandalové se už budou od mého domu držet dál. Antigraffiti ochranu na fasádu jsem totiž odmítnul. Možná budu litovat, ale zatím mi to přišlo jako zbytečná investice. Firma A SERVIS mě ale každopádně svou odvedenou prací potěšila.

Milujete Rafaelo? Zkuste si ho připravit i doma

Rafaelo je oblíbená pochoutka, kterou mnoho domácností řadí právě mezi nejoblíbenější druhy nepečeného cukroví. Ale pokud se vám ho nechce kupovat v obchodě, můžete si ho doma  připravit i vy, neboť je velmi snadné, takže se vám určitě podaří. Během přípravy se používá Salko, které se před přípravou nevaří. Recept je ověřený a velmi rychlý, takže se do něj chvíli před svátky můžete pustit. A co všechno na tuto dobrotu potřebujete? 1 Salko (kondenzované mléko v plechovce), 200 g strouhaného kokosu, balíček celých mandlí a strouhaný kokos na obalení.

53689553 - carpet texture close-up, blue furry carpet texture background, selective focus

Nejprve ve velké míse smícháme Salko s kokosem. Pozor, Salko předtím nevaříme, ale jen otevřeme plechovku a vylijeme obsah do mísy. Hmotu pořádně propracujeme, aby bylo pěkně tvárné. Podle potřeby přidáme kokos, i když toto množství je na přípravu těsta akorát. Následně těsto v míse přikryjeme potravinářskou fólií a schováme na několik hodin do lednice nebo klidně na balkon, pokud už je dostatečně velká zima, aby tato hmota ztuhla. Ideální je ho nechat vychladit přes noc. Mandle vroucí vodou spaříme a oloupeme, to uděláme ale až před přípravou kuliček.

Další den z kousku těsta a mandle vytvoříme kuličku. Kuličku obalíme v mletém kokosu a vložíme do košíčku. Dále pak pokračujeme dalšími kuličkami. Rafaelo skladujeme v chladu, kde vydrží i několik týdnů, což asi stejně nebudete ani mít možnost vyzkoušet, protože se po něm okamžitě zapráší. Jedná se o výborný recept, takže pro tuto dobrotu nemusíte pořád chodit do obchodu. Ale některé věcí je lepší přece jen přenechat profesionálům. Například čištění koberců, do toho se sami raději nepouštějte. Raději to přenechejte profesionálům – zaměstnancům z firmy A SERVIS LIPKA, strojové čištění koberců Praha.

 


TAG