Zahradní nábytek – z jakého dřeva by měl být?

Zahrada  se přes léto stává skoro naším druhým obývacím pokojem. Abyste se na zahradě cítili jako v pohodlném gauči vašeho obývacího pokoje, je potřeba vybrat správný zahradní nábytek. Jaké jsou možnosti a kde vybírat?

Kvalitní dřevo je základ
Na zahradu se nejlépe hodí dřevěný nábytek. Do přírody přece patří příroda…Není pravda, že by zahradní nábytek  ze dřeva byl méně kvalitní než ten plastový nebo kovový, ale právě naopak. Dřevěný zahradní nábytek má totiž mnoho výhod. Jednou z dominantních vlastností dřevěného nábytku je jeho výdrž. Pokud se o zahradní nábytek ze dřeva budete starat, bude vám sloužit velmi dlouho. K jeho dalším přednostem patří zajímavý design a pohodlí při sezení.

zahradni-sestava-1

Prosím, vyberte si
Vysoce atraktivní je například zahradní nábytek vyrobený ze dřeva akácie. Akácie je exotická dřevina, která roste velmi rychle a díky tomu má dřevo nejen skvělé vlastnosti jako je vysoká odolnost ale i zajímavý design. Při výrobě zahradního nábytku se také často používá dřevo eukalyptu. Eukalyptus je velmi tvrdá dřevina s vysokou hustotou. Pokud se o nábytek z dřeva eukalyptu budete patřičně starat, určitě si jeho pohodlí budete užívat řadu let! Pokud máte rádi designovém kousky nábytku, bude pro vás správou volbou zahradní nábytek ze dřeviny Dark Red Meranti, který se vyznačuje atraktivní černohnědou barvou a unikátní kresbou dřeva. Nábytek z Dark Red Meranti se nemusíte bát nechat ve venkovním prostředí, protože je odolný proti povětrnostním podmínkám. Dlouhou životností i vysokou odolností se vyznačuje i nábytek z asijské dřeviny durian…

zahradni-sestava-3

Profesionální práce
Zahradní nábytek se vyplatí objednat si u prověřeného a profesionálního dodavatele. Našli jsme ho za vás. Pokud chcete špičkový zahradní nábytek, zkuste společnost UNIS- N, které se kromě prvotřídního zahradního nábytku vyrábí originální celodřevěný nábytek z masivního dřeva pro vaši chatu, chalupu, pension nebo horský hotel.

Více informací najdete na www.dreveny-nabytek.cz