Králem interiéru je kůže!

Už je tomu nějaký čas, co si ve svém obývacím pokoji přejete kvalitní koženou sedací soupravu?

V tomto článku vám přinášíme soubor rad, které vám otevřou oči a pomohou vybrat tu nejlepší. Natuzzi Italia je mimořádně oblíbenou nábytkářskou společností poskytující zkrácenou cestu k těm nejlepším kouskům v Evropě.

Na současném trhu se jedná o proslulého prodejce se specializací na kožený nábytek s rozsáhlou nabídkou. K výrobě sedacích souprav používá výhradně vlastní zpracovanou kůži vystupující pod názvem Natuzzi Italia. Pochází z hověziny převážně z oblastí Jižní Ameriky a Evropy.

Zakladatel, předseda a současně vrchní designer firmy Pasquale Natuzzi neponechal nic náhodě.

Sestavil si tým z těch nejlepších odborníků na zpracování kůží. Díky těmto skutečným profesionálům a zároveň perfektní vizi o designově precizním, přitom perfektně zpracovaném nábytku, se Natuzzi Italia brzy proslavila.

 

Kůže s vrásky? To není žádná vada

Otázkou však zůstává, jak si takovou koženou sedačku ze správné kůže vybrat? Každá kůže má svůj atypický příběh. Rozdíly pak nalezneme například v barevnosti, v její struktuře, omaku i celkové pevnosti. Některé typy kůží mají dokonce i vrásky nebo menší zahojené jizvičky, které ale nejsou při volbě sedací soupravy vadou. Tyto vzhledové originality se stávají svou specifickou strukturou a krásu tohoto materiálu.

Kůže dokáže naprosto skvěle okopírovat tvar vašeho těla a vytvořit tak při sezení maximální pohodlí. V zimě skvěle prohřeje, v létě naopak ochladí. Připravte se, že prvních pár dní nebo týdnů po nákupu sedací soupravy se kůže přizpůsobuje vašim sedacím zvykům a následně se podle nich opticky patinuje do originálního vzhledu.

 

Kožené sedací soupravy vhodné do dětského pokoje

Sedací soupravy musíme vybírat i s ohledem na předpokládanou zátěž a frekvenci použití? Ošetřenou kůži s lakovaným povrchem pak jednoduše volíme například do dětského pokoje, jelikož na takovém povrchu se drobné nehody velice jednoduše opraví.

Populární pohovka Herman, ta, jejíž ploutve evokují bílou velrybu Moby Dicka, koupíte s 20 % slevou.

Pro všechny náročné klienty a milovníky věcí staršího charakteru máme skvělý tip v podobě kůže Natural, která se skvěle hodí například k doplnění rustikálního konceptu s nádechem starší doby. Firma Natuzzi Italia nabízí sedací soupravy ve dvou provedeních.

 

Kvalitní kůže Protecta

Pod tradičním označením Protecta se ukrývá ochrana. Jedná se tedy o druh kůže, který je opatřený povrchovou vrstvou. Ta soupravě poskytuje perfektní vzhled po celou dobu její životnosti. Nebudou se do ní vpíjet vylité kapky, vše se dá totiž velice snadno utřít. Stačí, když jí jednou za rok ošetříte speciálním ochranným prostředkem. Protecta má skutečně mnoho tváří i barevností. Nejpopulárnější kůží vůbec je pak u zákazníků Protecta 25.

 

Kvalitní kůže Natural

Přírodní typ kůže s jemnou texturou, tak by se tento typ dal klasifikovat. Jejich povrch není oproti kůži typu Protecta lakovaný. Sedací soupravy tak nabízí mimořádně hebký omak, kterého se dosahuje precizním broušením, případně voskováním nebo také napouštěním oleji.

Sedačka z kůže tohoto typu kůže bude žít s vámi a pozvolna patinovat. Nikdy však nebude bílá. Vždy věrně slouží jako váš jedinečný přítel.

Z obecného hlediska platí, že čím přírodnější kůže je, tím je i cennější. Kůže vždy symbolizovala jistou úroveň luxusu, velkou životnost a pokud k těmto substancím přidá mistrovské zpracování Natuzziho řemeslníků, máte na mnoho let dopředu vystaráno.

Nábytkářská společnost zvaná Natuzzi Italia přináší až do 15. 11. speciální nabídku Leather SALE. Jedná se o skvělou 15% slevu na všechny kožené výrobky na objednávku. Nemusí to být jen sedací souprava, ale třeba i kvalitní postel, židle, křesla. Doménou nabídky je bezesporu kožený nábytek.

 

Slevy na veškeré skladové zásoby:

30% sleva na modely Quadro/Balance.

20% sleva na modely Herman/Preludio/Plié.

Quadro – vzdušnější, ale tužší, má světlejší odstín Capuccino, chromové nožky a polohovací podhlavníky. Nyní jí koupíte s 30 % slevou.

Preludio – moderní, subtilnější, s hlubším a nižším sezením a nožkami v lesklém chromu koupíte s 20% slevou.

Perfektní ruční prošití, dokonalá pečlivost při zpracování všech detailu, nádherné barevnosti a podmanivé designové liniie. To jsou hlavní znaky profesionálního přístupu proslulé společnosti zvané Natuzzi Italia. Více jak 40 let zkušeností se zpracováním kůže propůjčuje výrobkům mimořádnou kvalitu. Důležitá je také vysoká životnost, kterou ocení i náročnější uživatel.

V kůžích firmy Natuzzi Italia se již vyznáte, tak neváhejte prozkoumat kvalitu kůže pohmatem a vybrat si.

www.natuzzi.cz