Koupelnové zrcadlo nebo koupelnová zrcadlová skříňka?

V některých koupelnách je vhodnější zrcadlo, jindy je zase lepší pořídit si koupelnovou zrcadlovou skříňku. To záleží na několika faktorech. Máte-li malou koupelnu, a ta bývá třeba v panelákových bytech, nebudete mít prostor na různé poličky a přihrádky, do kterých byste uložili všechny možné pěny, masti, krémy, prostředky pro zubní i vlasovou hygienu, holení, hřebeny, a podobně. V tomto případě si raději nepořizujte koupelnové zrcadlo – zde je nejlepší volbou Lux-Aqua zrcadlová skříňka. Ta může být jedno, dvou, ale i třídvířková. Dvířka skříněk jsou vlastně zrcadla a za nimi se ukrývá několik poliček, do nichž můžete naskládat spoustu předmětů, v koupelně potřebných. A nemyslete, že vám skříňka zabere víc místa než zrcadlo – rozměry jsou podobné jako rozměry zrcadel; skříňka je pouze hlubší, maximální hloubka je 12 centimetrů. Na stránkách našeho e-shopu jsou skříňky přehledně rozděleny podle velikosti, a to do 80 cm, do 120 cm a nad 120 cm; ta největší má rozměr 160x70x12 cm.

Druhy námi nabízených zrcadlových skříněk:

  • s halogenovým osvětlením v horní části skříňky – nosný rám je vyroben z eloxovaného hliníku, který je odolný vůči vodě; zrcadla jsou oboustranná a mají zabroušené a leštěné hrany; uvnitř skříňky se nachází tři, výškově nastavitelné, poličky z tvrzeného skla; ve skříňce ještě najdete zabudovanou zásuvku AC 220-240V.
  • s LED osvětlením a Bluetooth reproduktorem – povrchová úprava bílý vypalovaný lak; senzor pro zapnutí a vypnutí světla; dlouhým dotykem na spínač docílíte přepnutí mezi studeným a teplým bílým světlem; s magnetickým páskem, na který, po nalepení dovnitř skříňky, můžete věšet drobné ocelové předměty (nůžtičky, pinzety, a podobně)
  • s osvětlením po stranách – po bočních stranách jsou umístěny světelné akrylové LED pásky a k tomu je nepřímé osvětlení na spodní straně; tam se nachází i kolébkový vypínač

Koupelnové zrcadlové skříňky v naší nabídce mají elegantní design, kvalitní zpracování a u výrobků s osvětlením je nízká spotřeba elektřiny.