Jaké obklady jsou vhodné pro využití do kuchyní?

 

Obklady v kuchyních mohou najít velmi široké uplatnění, ale největší využití je zejména prostoru za kuchyňskou linkou. Nabídka obkladů je v současnosti velmi pestrá a vybrat ten správný druh není vůbec jednoduché. Nedá se říci, že by jeden druh obkladu byl ideální pro všechny kuchyně. Kuchyně jsou nabízeny v různých druzích a ke každému druhu je zapotřebí vybrat ten správný vzor a typ obkladů.

  

Specializovaní prodejci mají správné obklady pro všechny typy kuchyní

Druhů a typů kuchyní je samozřejmě mnoho, ale nejčastěji se setkáváme s moderními variacemi s důrazem na rovné linie a čistou eleganci anebo rustikálními variacemi kuchyní. Ty se v posledních letech stávají stále oblíbenější a mnoho domácností volí krásně profilovaná dvířka u skříněk, modelované úchytky a rustikální vzhled. Pro každý typ kuchyně se ale hodí jiný obklad. Naštěstí na našem trhu můžeme najít specializované prodejce obkladů, kteří mají ten správný druh obkladu pro každý typ. Mezi tyto prodejce a specialisty na obklady a dlažby se řadí například společnost Keramika Hašek. Právě z jejího sortimentu si představíme vhodnou volbu obkladů do moderních i rustikálních kuchyní.

 

Do rustikálních kuchyní zdobená série Vendome od výrobce LAFAENZA

Série Vendome je keramický velkoformátový obklad, který se ideálně hodí do kuchyní s rustikálním vzhledem. Tento keramický obklad se vyrábí s elegantními pruhy nebo ornamenty. Navíc může být doplněn o dekory, listely nebo bombata, které ještě podtrhnou příjemnou eleganci obkladů. Obklady i doplňky jsou nabízeny v různých barevných variantách, aby se daly dobře kombinovat s různou barvou kuchyní.

 kuch

Moderní kuchyně s obkladem Altai od MARAZZ I

Pokud plánujete zařídit nebo máte svou kuchyni zařízenou v moderním stylu, můžete pro její obložení využít třeba obklad MARAZZI Altai. Tento druh obkladů je opět velkoformátový s rozměry 32×89 a na každém obkladu je vzor kamenných pruhů. Ty mohou být jednobarevné nebo v kombinaci různých barev na jediném obkladu. Záleží na vás, jaký odstín zvolíte a vyloučeny nejsou ani kombinace jednotlivých barev. Stačí si vybrat.

 

Kompletní nabídku obkladů do kuchyně a mnoha dalších najdete na www.keramikahasek.cz.