Krbová kamna pro příjemné zimní večery

 

Patříte do oblasti náročných klientů s maximálním požadavkem na komfort bydlení a design jednotlivých produktů? A co takhle si zpříjemnit zimní večery tím nejlepším možným způsobem. Krbová kamna dokážou nastolit v jakémkoliv prostoru skvělou atmosféru a to za pomocí přírodního prvku, jakým oheň bezesporu je. Jednoduchá manipulace, přikládání a čisštění moderních krbových kamen je jen malou odměnou za nákup kvalitního sortimentu z prodejny topeni-koupelny. Vychutnejte si pozvolně se linoucí vůni dřeva v jakýkoliv moment. Kvalitní krbová kamna jsou jasným symbolem nadstandardního bydlení a skvělým doplňkem k relaxaci, přivítání návštěvy nebo ke sledování oblíbeného televizního pořadu.

 

Krbová kamna pro každou domácnost

Pokud se obáváte rozsáhlého zásahu do chodu domácnosti, tak tyto mýty zažeňte. Krbová kamna se v dnešní době instalují velice jednoduše a nevyžadují žádné stavební úpravy hrubšího charakteru. Stačí jen nehořlavá podložka a přístup ke komínu, vše ostatní je jen otázkou několika desítek minut.

Nakonec oceníte i finanční nenáročnost celého provozu, takže získáte dvě výhodyjednou ranou. Z ekonomického hlediska se totiž jedná o jeden z nejekonomičtějších způsobů vytápění. Rovněž oceníte naprostou svobodu, jelikož nebudete závislí na dodávkách plynu.

 

reg f3100 3

 

Krbová kamna nabízejí nesporné výhody

Krbová kamna jsou nejen úsporná a šetrná k životnímu prostředí, ale rovněž vás zbaví závislosti na plynu, elektrické energii a tím se stanete naprosto soběstačnými. I přes to, že se objevují lidé či fanouškové otevřeného krbu, krbová kamna jsou více praktičtější a z pohledu výtopnosti efektivnější.

U krbových kamen je tepelná účinnost vypočítána na 85 % , zatímco u otevřeného krbu jen 15 %. U krbových kamen naví odpadají eškeré obavy spojené s nedostatečným přívodem vzduchu do krbu, což vyvolává větší objem kouře.

 

Pokud vás krbová kamna a jejich typy zajímají více do hloubky, není nic jednodušího než navštívit prodejnu na internetových stránkách www.topeni-koupelny.cz