Rezidence Klánovice nabízí luxusní bydlení v prvorepublikovém stylu!

Nové stavby vznikají v současné době na území Prahy poměrně rychle. Důvod je dvojí – zvyšuje se poptávka po bydlení na území hlavního města a tak se hlavně developerské společnosti předhánějí v tom, jak ji uspokojit. Projekty bývají většinou stejné – nabízí pohodlné bydlení v moderním stylu. Jeden ale nad všemi vyniká. Je to právě projekt Rezidence Klánovice. Uchvacuje designem bytového domu, vnitřním vybavením i zajímavou lokalitou. Prosím, seznamte se…

 

Klánovice jsou určeny pro nejnáročnější

Projekt rezidence Klánovice je určen pro ty nejnáročnější. Na první pohled zaujme netradiční architekturou bytových domů, která připomíná elegantní prvorepublikový styl. Bytové domy v tomto projektu jsou velkorysé i nabídkou bytů. Vybírat je možné byty o dispozicích 1+kk až 5+kk. Největší byt nabízí užitnou plochu 135,24m2! Každý by má moderně řešené dispozice, je maximálně prostorný a prosvětlený. I do menších bytů se tak pohodlně vejdou rodiny s dětmi. Pro stavbu bytových domů i pro vybavení bytů byly použity výhradně špičkové materiály, takže se budoucí rezidenti dočkají komfortu a pohodlí.

 

Proč uvažovat o Klánovicích?

Bydlení v rezidenci Klánovice má hned několik výhod a není to jen špičkové provedení stavby. Projekt je zajímavý i díky lokalitě, ve které se nachází. Bytové domy stojí na území obce Klánovice, která leží na východní části Prahy. Více o obci si můžete přečíst zde. Nabízí tak bydlení v těšné blízkosti hlavního města. Užívat si můžete klid vesnice a ruch velkoměsta zároveň. Z Klánovic je to zhruba 15 minut na stanici metra Černý most takže spojení s Prahou rozhodně nebude problém. Okolí obce tvoří nádherná příroda, která je ideální pro podnikání výletů. V blízkosti se dokonce nachází nádherný přírodní park „Klánovice Čihadla“. V Klánovicích vám rozhodně nebude nic chybět. Nachází se zde školka, škola, lékař, obchody a dokonce i restaurace či wellness zařízení.

Uvažujte o bydlení v Klánovicích. Kompletní informace naleznete na www.bytyprodejpraha.cz