Hliníkové zábradlí: Kutilem může být každý

Nejste domácí kutil? A chcete být? Možná to ještě nevíte, ale s hliníkovým zábradlím je kutilem skutečně úplně každý! Tajemství. Bez problémů si jej doma nainstalujete za pomoci vlastních sil. Kvalitní a hlavně levná hliníková zábradlí  shnánějte od AL Zábradlí.

 
  

 

Nainstalovat hliníkové zábradlí je hračka
Ač každý z muzů není domácí kutil, může se z něj v mžiku kutil změnit. Jelikož tu jsou hliníková zábradlí, mezi jejichž hlavní znaky patří na prvním místě snadná instalace. Stačí jeden den a Váš domov se může pyšnit zbrusu novým, kvalitním doplňkem. Kterým zajísté hliníkové zábradlí rozhodně je. Lze použít jako náhradu za staré zábradlí, ale i tam, kde žádné zábradlí nikdy nestálo. Tedy ke každému schodišti, za každé okno či na novou terasu. Jistě oceníte kvality hliníkového zábradlí. Jednou z hlavních kvalit je vysoká odolnost proti škodlivým vlivům okolí – především proti počasí. A to díky elektrooxidaci při výrobě, jež vytváří povrch 12-18 mikronů.

alzabradli.czalzabradli.cz

Video montáže hliníkového zábradlí
A komu by nestačil standardní návod, vytvořila společnost AL Zábradlí detailní video k instalaci zábradlí. Za pouhých 17 minut se z kohokoli stane profesionál. Pošlete tak ženu s dětmi na výlet, vymyslete typ zábradlí, rozměřte pro něj místo a objednejte potřebné komponenty. To je vše. Navíc nemusíte mít strach objednat komponent více – zda některé z komponent a doplňků nepoužijete, můžete je vrátit za 100% původní ceny. Na jednoduchost instalace se můžete podívat ve videu instalace hliníkového zábradlí. Více informací o kompletní nabídce hliníkových zábradlí naleznete na

www.alzabradli.cz.