Tepelné čerpadlo řady TC E sníží Vaše náklady!

Pořiďte si kvalitní ohřívač vody s tepelným čerpadlem od společnosti DZ Dražice a ušetřete peníze na ohřevu vody! Ohřívače vody z řady TC E totiž využívají k ohřevu vody teplo obsažené ve vzduchu v budově a jsou vhodná především pro přípravu teplé vody v domácnostech a malých provozovnách, kde denní spotřeba nepřesahuje dvě stě litrů. Spotřeba energie se tak může snížit až o dvě třetiny!

   

Ventilace v pasivních nebo nízkoenergetických domech
ohřívač vodyTepelné čerpadlo od společnosti DZ Dražice lze navíc použít i jako ventilaci v domech, které mají omezené možnosti ventilace. Jedná se například o domy pasivní či nízkoenergetické. Přívod a vypouštění vzduchu lze připojit k ventilačnímu rozvodu vzduchu v dané budově a tím můžete přispět k výměně vzduchu v domě a následnému zdravému vnitřnímu klimatu.

Tepelná čerpadla TC E jsou ekologická!
Pokud stále nevíte, zdali je pořízení tepelného čerpadla z řady TC E dobrým krokem, pak Vám nabízíme další důvod, proč si jej pořídit! Tepelná čerpadla TC E chrání životní prostředí a atmosféru. Díky nulovému spalování fosilních paliv můžete využívat obnovitelné energie země, jako je voda a vzduch. Buďte ekologičtí!

Nízké i provozní náklady!
Tepelná čerpadla Vás zajisté potěší i svými nízkými provozními náklady. Za pár let se Vám mnohonásobně vrátí částka, kterou jste museli investovat do jejich nákupu. Nelze jej porovnávat s elektřinou nebo plynem, jelikož tepelná čerpadla fungují i na úsporný provoz, při kterém lze ušetřit mnoho financí.

A od koho kvalitní tepelné čerpadlo z řady TC E sehnat? Nebojte se a oslovte specialisty ze společnosti DZ Dražice. Navštívit můžete i jejich internetové stránky www.dzd.cz, kde se dozvíte více informací.