Výhody hliníkového zábradlí

Přemýšlíte o rychlém a především levném způsobu, jak si zajistit ochranu před pádem ze schodiště či terasy? Momentálně je nejvhodnějším řešením hliníkové zábradlí, které je lehké, snadno smontovatelné a zároveň se dá sehnat za třetinovou pořizovací cenu, než je tomu u skleněného. Pojďme se společně podívat na jeho přednosti a výhody, pro které je na trhu natolik oblíbené.

 

Hlavní výhody hliníkového zábradlí.
schodyZábradlí hliníkové vyniká především ve své materiálové lehkosti, díky níž se vám s jednotlivými díly bude dobře manipulovat. To, že je levné se nemusí dvakrát zdůrazňovat. Právě pořizovací cena staví tento sortiment nad ostatní. Váhový rozdíl od jiných produktů oceníte při jeho přepravě. 1 metr hliníkového zábradlí váží cca 2 kg, což je bezkonkurenční.

 

Variabilita hliníkového zábradlí
Povrchová úprava zvaná eloxování poskytuje široký manévrovací prostor pro zhotovení rozličných odstínů. Můžete si tak vybrat nádech bronzu, mat, lesk, či dokonce zlato. Hliníkové zábradlí neoxiduje a v průběhu své životnosti nepotřebuje žádná ošetření.

 

Zábradlí od profesionálůHliníkové zábradlí se dá využít jak pro venkovní, tak i vnitřní prostor. Díky svému vzhledu a maximální adaptaci se hodí naprosto v jakékoliv situaci. Pokud patříte mezi kutily a hledáte levné zábradlí, je hliník tou správnou volbou.

 

Video instruktáže k vlastní instalaci a prodej kvalitního sortimentu je zřízen na internetových stránkách www.alzabradli.cz

  

Příklady postupu montáže našich zábradlí