LS KAMNA s.r.o. přináší extra výkonná kamna pro vytápění dílen, staveb, skladů i hal

Nyní v létě je tepla více než dost ovšem zanedlouho tomu tak nebude. Právě proto je teď ten správný čas, kdy byste měli začít přemýšlet o tom, jak si zajistíte teplo i na podzim a především v zimě. Pokud jste majitelem dílny, skladu nebo potřebujete zajistit teplo v jiném větším prostoru, máme pro vás tip – měla by vás zajímat nabídka společnosti LS KAMNA s.r.o.

 

 

 

Česká kvalita zaručena
Společnost LS KAMNA s.r.o. se zaměřuje na výrobu krbových teplovzdušných kamen na dřevo s výměníkem a ventilátorem. Z  dílny společnosti pocházejí kamna prvotřídní kvality, která jsou schopna efektivně vytopit i větší prostory bez sebemenších problémů. LS KAMNA s.r.o. vyrábí kamna výhradně s čistým spalováním, takže jsou i maximálně ekologická.

www.ls-kamna.cz

Vysoký výkon i nízká spotřeba jako zaručené vlastnosti
Předností krbových kamen od LS KAMNA s.r.o. je jejich nízká spotřeba paliva a zároveň vysoká účinnost. Ventilátor kamen totiž zajišťuje distribuci tepla po celém prostoru, takže teplo nezůstává jen v okolí kamen. Společnost LS KAMNA s.r.o.vyrábí kamna v různých velikostech. Všechna jsou vyrobena ze špičkového žáruvzdorného materiálu o síle 5 a 4 mm a mají nereztitanové zlyňovací trubice ve spalovacím prostoru – nejen díky tomu se vyznačují i velmi dlouhou životností.

Vše jde pohodlně a rychle
Všechny typy krbových kamen si můžete pohodlně prohlédnout a objednat přímo na internetu. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, nemusíte se bát – odborníci z LS KAMNA s.r.o. vám s výběrem optimálních kamen pro vás ochotně pomohou. Těšit se můžete i na příjemný bonus – a to dopravu po celé České republice zdarma.

Kompletní nabídku najdete na www.ls-kamna.cz