Hizol s.r.o. přináší efektivní pomoc proti vodě!

Prosak vody je vždy nepříjemná záležitost.V případě prosaku vody do našich interiérů si můžeme koledovat i o řadu nemocí. Protože voda může způsobit vznik pro zdraví škodlivých plísní. Pomoc s prosakem vody přináší společnost Hizol s.r.o.

 
  

 

Účinná folie ALKORPLAN jako efektivní řešení
Hizol s.r.o. se totiž specializuje právě na provádění hydroizolace domů ale i jiných prostor. Umí provést profesionální hydroizolaci plochých i šikmých střech, střešních zahrad, teras nebo balkónů. Prosaku vody zabrání instalací speciální válcovanou a následně laminovanou folií ALKORPLAN, která je vyrobená na bázi měkčeného PVC.

hizol

100% sucho zajištěno
Výhodou folie ALKORPLAN je také její poddajnost, takže práce s ní je snadná a maximálně efektivní. Folie zabrání prosaku vody ve 100%! Voda prostě nemá šanci. Folie ALKORPLAN se dají použít téměř kdekoliv, protože se vyznačují i extrémní odolností. Folie může být vstavena přímým atmosférickým vlivům a namáhání v rozmezí od -30°C až do +80°C. Hydroizolaci lze proto provádět i za nepříznivého počasí i během mrazů.

hizol

Možnosti provedení
Hydroizolaci pomocí speciální folie ALKORPLAN je možné provádět u novostaveb stejně dobře jako při rekonstrukcích. Vybrat si dokonce můžete i barvu folie – běžně je dodávána v šedé barvě, ale na vše přání je možné ji vyrobit i v jiných odstínech! Kromě hydroizolace střech provádí společnost Hizol s.r.o. zemní izolace proti vlhkosti, tlakové vodě nebo radonu a realizuje i hydroizolace vodních staveb jako jsou bazény, zahradní jezírka, kalové nádrže, izolace proti ropným látkám, močovině a podobně.

Více informací najdete na www.hizol.cz.