Místo snění si sny splňte

Stálí klienti firmy Natuzzi každým rokem očekávají tuto oblíbenou akci s napětím. Však se také není čemu divit, jedná se až o 30% slevy na jejich oblíbený nábytek. Pokud nevíte, o jakou akci jde, rádi vám podáme pár zajímavých informací.

Jako největší italský výrobce nábytku je firma Natuzzi proslavená především snadno rozpoznatelnými, koženými kvalitními pohovkami, které jsou právem jedničkou v celosvětovém měřítku. Originální italský design Natuzzi, precizní zpracování a vybrané materiály z vlastní výroby jsou hlavními atributy nábytku, který si získal srdce lidí milujících komfort za výhodnou cenu. Každý by chtěl mít doma svou pohovku snů.

 

V létě tak můžete využít příležitosti splnit si sen v podobě stylového kousku od renomované firmy za příjemnější cenu a to až o třetinu. V Natuzzi potřebují umístit novou kolekci a tak se sleva týká všech označených produktů na prodejnách. Nová pohovka Quadro je dokonce skladem, takže ihned k dispozici a se slevou 20 %. To znamená nejen, že nemusíte čekat a po návštěvě prodejny si hned pohovku začít užívat, ale i že ušetříte čas, peníze a splníte si sen během krátké doby. Na prodejnách však můžete vybírat i z dalších pohovek, dekorací a nábytku s malým omezením, které se týká nemožnosti zvolit jiné provedení či kompozici.

Na všech prodejnách ze všeho označeného zboží můžete vybírat, i zde ale platí pořekadlo kdo dřív přijde, ten dřív mele. Na vyprodávané pohovky a další zboží se lze podívat i na webu http://www.natuzzi.cz/vyprodej-praha1.html, kde přesně zjistíte, co a kde a za jakou cenu se nabízí.

 

Vytvářet designové a stylové kousky není snadné, i když na první pohled se může zdát, že Italové tvoří design s lehkostí a přirozeností jako mávnutím kouzelného proutku. Natuzziho um skrývá léta výzkumu a tvrdé dřiny. Výrobě nábytku se věnuje celý život, od mládí až dodnes, stále totiž i ve svém vysoké věku vede tým 120 designérů. Výsledné produkty jsou tak ohromující. Spojují funkčnost, rozpoznatelný rukopis řemeslného mistra i kvalitní zpracování materiálů včetně vynikajícího ručního prošívání, jakési koruny celého díla. Navíc vše provází fascinující koncepčnost ducha pana Pasquale Natuzziho a jeho týmu, která okouzlila zákazníky po celém světě a dělá z pohovek Natuzzi to, čím jsou.

Stylová pohovka nebo designový kousek nábytku z dílny Natuzzi se stane dominantou každého interiéru a přitom nabízí pohodlí i praktičnost. Srdeční záležitost pro každého milovníka jedinečných designů.

Ta správná příležitost pro zhmotnění svých snů a konec jen snění tak nastává právě teď.

www.natuzzi.cz