Bezpečí domova = zabezpečená okna

Cítíte se doma naplno bezpečně? Pak to jistě bude i tím, že již máte kvalitní bezpečností dveře, které nikomu nepovolanému neumožní dostat se do vašeho domova. Avšak toužíme-li po absolutním bezpečí domova, je nutné zvážit všechny možné varianty, odkud může být bezpečí narušeno.
 
 
 
 
  

Bezpečnostní dveře jsou začátek
bezpečnostní fólieZdali již máte bezpečnostní dveře (ve svém domově, bytě, kanceláři), jistě jste se již dávno dozvěděli, že přes obyčejné dveře se zloděj je schopen dostat klidně do 5 vteřin. Což je šokující! Jenže ani vy ještě nemůžete plně jásat, neboť to zdaleka není vše – jsou tu další slabiny. 

Bezpečnostní okenní fólie
A rozhodně mezi ně patří okna, neboť sklo se rozhodně neřadí mezi nejtvrdší materiály. Právě naopak. Z toho důvodu je třeba zabezpečit i je, k čemuž skvěle poslouží bezpečnostní fólie. Jakmile jsou bezpečnostní fólie na okna nainstalovány, můžete si být jisti, že jste v bezpečí. Čiré fólie o tloušťce 100, 175 a 300 mikronů používají i specialisté, navíc posledně zmíněné s atestací jsou podmínkou pro pojišťovny při uzavírání pojistných smluv. Navíc v nabídce naleznete i tónované fólie protisluneční Jak tedy být plně v bezpečí? Krom dveří neopomínejte ani okna!

Více informací a kompletní nabídku okenních fólií naleznete na www.dlmont.cz