Máte rádi nakupování kvalitních výrobků za skvělé ceny? Právě přišel váš čas!

Potřebujete vybavit domov kvalitním, vysoce designován nábytkem, který se vám bude líbit a zapadne do stylu vaší domácnosti? Bojíte se ale, že tento nábytek je pro vás až příliš drahý a že si ho nebudete moci dovolit? Nyní už se bát nemusíte. Protože právě nyní přišla vaše chvíle. Nyní můžete nakupovat stylový nábytek za nečekaně levné ceny. Stačí navštívit Decoland.

 

Nábytek z Decolandu je opravdovým skvostem

V Decolandu si přijdou na své všichni, kdo mají rádi opravdu vkusný a stylový nábytek. Nábytek a doplňky v Decolandu jsou totiž vybírány tak, aby vyhovovaly součastným trendům a zároveň se staly nadčasovou ozdobou každého domova. Naleznete zde komplexní sortiment bytového nábytku, který je doplňován a měněn tak, aby vždy vyhovoval součastným trendům. Součástí jsou i profesionální služby a poradenství od předních designérů a bytových architektů.

Proč se vyplatí v Decolandu nakupovat právě nyní?

Právě nyní máte jedinečnou šanci nakupovat vybrané druhy nábytku a sestav v Decolandu až se 70% slevou. Tato akce platí ve všech prodejnách. Důvod je jednoduchý. Loňské modely nábytku musí uvolnit místo těm letošním. Decoland chce svým zákazníkům co nejdříve představit žhavé novinky nejen z veletrhů v Miláně, Kolíně nad Rýnem a Frankfurtu. Proto je potřeba uvolnit prodejní místo a obměnit expozice. Můžete právě nyní využít možnosti zakoupení posledních kusů stylového nábytku za velice nízké ceny.

 

Kompletní informace naleznete na www.decoland.cz a ve všech kamenných prodejnách Decoland.