Moderní vzhled zahrady? Vsaďte na výrobky od Rykos s.r.o.

I zahrada může vypadat stylově a útulně. Stačí, když vsadíte na kvalitní zahradní doplňky, které budou z odolného a především dobře vypadajícího dřeva. Podívejte se na ty od společnosti Rykos s.r.o. Nabízí kvalitu za velmi příjemnou cenu.

 

 

 

Odbornost a precizní práce zaručena
Společnost Rykos s.r.o.se zpracováváním dřeva zabývá již řadu let. Jejich hlavní činností je výroba moderních dřevostaveb, ale orientují se právě i na výrobu zahradního vybavení a doplňků. Vše provádí v maximální kvalitě. Nabídka společnosti je skutečně široká a jistě si z ní vyberete i vy.

www.rykos.cz

Příjemné a stylové posezení a mnohem více
U společnosti Rykos s.r.o. si můžete například vybrat pergoly a altány. Výhodou altánů a pergol od Rykos s.r.o. je, že budou vypadat přesně podle vašich představ. Stačí se s odborníky z Rykos s.r.o. spojit a sdělit jim vaše představy. Velmi příjemný je i fakt, že si můžete nechat altán vyrobit a provést si montáž sami, čímž můžete výrazně ušetřit. Pod pergoly nebo altány samozřejmě patří i kvalitní a stylový zahradní nábytek. I ten Rykos s.r.o. nabízí v mnoha různých provedeních a není pro ně problém vyrobit i zahradní nábytek atypických tvarů a rozměrů. Své posezení můžete potom dotáhnout k dokonalosti díky široké nabídce zahradních doplňků. U Rykos s.r.o. si můžete vybrat rozmanité dřevěné květníky, truhlíky nebo i různé druhy zajímavých dekorací a dokonce i boudy pro vaše psí miláčky.

www.rykos.czwww.rykos.cz

Společnost Rykos s.r.o. nedávno také představila svůj nový katalog pro rok 2012, kde najdete všechny produkty, které společnost nabízí. Zajímavá je především nabídka moderních dřevostaveb.

Kompletní nabídku společnosti Rykos s.r.o. najdete na www.rykos.cz