Tapety v barvách podzimu

Jsou nádherné a zářivé! Oblékněte tedy stěny svého bytu do krásných barev podzimu i vy. Stačí tak málo a vaše dny, do kterých se vkrádá pomalými kroky stereotyp, budou zase živé a lákavé. Tapetování nevyžaduje zvláštní nadání. Nutná je jen malá dávka zručnosti, trocha pečlivosti a můžete začít.

 

Jak vybrat správné tapety?

Nejprve je třeba rozmyslet, jak velkou změnu chcete udělat. Bude to jen drobné oživení stěn dekorativní bordurou či tapetou a nebo zásadní změna, tedy vytapetování celé místnosti? Inspirovat se můžete v tapetovém e-shopu www.e-color.cz . Připravena je tu pro vás  fotogalerie, kde si právě tu svou „změnu snů“ můžete najít. Galerie je přehledně rozdělena do několika sekcí. Nechybí ani ukázka realizací zákazníků tapetového internetového obchodu. A že se jedná o velmi zdařilé proměny, posuďte sami. Uvidíte, jak tapeta dokáže interiér osvěžit, rozzářit a nebo úplně změnit.

Máte-li už jasnou představu o barevném ladění tapet, pak je třeba rozhodnout jaký typ tapety chcete použít. V nabídce jsou tapety klasické papírové, tapety omyvatelné, přetíratelné či samolepící. Všechny v moderních designech a vyrobené nejnovějšími technologiemi. Kvalita a životnost tapet je diametrálně jiná, než tomu bylo před několika desítkami let. Není třeba se bát odlepujících se rohů, boulí a potrhaných tapet. Pokud je dodržen správný postup při lepení, obava ze zmiňovaných potíží není na místě.

 

 

Jak tapetovat?

Tapetovat mohou jak odborníci tak naprostí laici. Výsledek u obou skupin může být porovnatelný. Důležité však je dodržet pracovní postup a nešetřit pečlivostí. To se stoprocentně vyplatí.  Pokud je pro vás výhodnější pracovat podle videonávodu, můžete i tuto službu využít na webu tapetového e-shopu e-Color.

Před začátkem tapetování je žádoucí stěnu opatřit penetračním nátěrem. Na to se často zapomíná a výsledek naší práce pak není takový, jak bychom si představovali. Dalším důležitým prvkem v pracovním postupu při tapetování je důkladné vyhlazení tapety po jejím nalepení na stěnu. K tomu se hodí spousta pomůcek, které můžete společně s tapetami koupit  v e-Color shopu.

 

Nabídka e-Color

e-Color poskytuje široký výběr tapet. Různé designy tapet, počínaje interiérovými tapetami, fototapetami a tapetami s dětskými motivy. Najdete zde i dekorační tapety (folie) na sklo. Vybírat můžete také z velké nabídky bordur či dekoračních samolepících tapet. Ke všem těmto produktům je tu jedinečná nabídka pomůcek, které vám usnadní práci s nimi. Vše na jednom místě.  A pokud raděj malujete než tapetujete i pro vás je tu nabídka, která vám usnadní práci. Koupit si totiž můžete dekorační šablony pro malování na zeď.

Ještě vám to nestačí? Tak pro vás je tu ještě nabídka kusových koberců v moderních provedení a prvotřídní kvalitě.  Zkrátka svojí podzimní změnu svého bytu vyřešíte na www.e-color.cz najednou a bez dlouhého čekání. Vpusťte  barvy podzimu do svého bytu či domu.

 

e-Color

mail:  info@e-color.cz Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
SKYPE: e-color.cz
mobil:  608 449 590

 

 


www.e-color.cz