Moderní bydlení v Praze nabízejí Zahrady Opatov!

Hledáte moderní bydlení na území města Prahy? Nechcete se spokojit jen tak s něčím, ale chcete, aby váš nový byt měl styl a šmrnc? Jestliže ano, potom by vás měly zajímat Zahrady Opatov. Jedná se totiž o zcela nové byty, které přinesou řadu zajímavých bonusů.

 

 

Moderní řešení jako samozřejmost

Zahrady Opatov jsou novým projektem společnosti Sekyra Group. Společnost připravila hned několik moderních bytů, které nabízejí opravdu komfortní bydlení v atraktivní lokalitě Praha 4. Projekt Zahrady Opatov je nyní ve fázi realizace, ale nový byt je možné si koupit již dnes a rozhodně se nevyplatí na nic čekat. V nabídce jsou atraktivní nové byty Praha 4 o dispozicích 1+kk až 5+kk. Byty jsou skvělé pro mladé i starší páry ale také pro rodiny s dětmi.

Příjemné prostředí jako bonus

Každého obyvatele Zahrady Opatov jistě potěší i velice příjemné prostředí. Zahrady Opatov totiž budou tvořit tři obdélníková křídla, která budou obklopena příjemnou zelení, řadou relaxačních a odpočinkových zón a doplněna budou také o lavičky a dětská hřiště. Potěší vás také snadná dostupnost a kompletní občanská vybavenost. Pokud chcete bydlet v Praze a své bydlení milovat – bude pro vás byt v komplexu Zahrady Opatov ideální volbou.

Jednejte ještě dnes. Kompletní informace najdete na www.zahrady-opatov.cz