Centrální vysavače Husky a Duovac

Účinný, rychlý a především pohodlný úklid, to jsou centrální vysavače Husky a Duovac. Nyní s řadou akčních výhod.

 


Doživotní záruka

O pohon centrálních vysavačů Husky a Duovac se starají silné motory AMETEC Lamb a Domel, které překonávají své konkurenty výkonem i tichostí chodu. Na pevně umístěnou sací jednotku navíc zákazník získává unikátní doživotní záruku. O filtraci vysátého vzduchu se starají samočistící filtry, které si poradí s prachem a nečistotami o velikosti již od 0,1 mikronu. Centrální umístění jednotky spolu s odvodem vysátého vzduchu mimo objekt eliminuje nežádoucí víření prachu ve vysávané místnosti, což ocení nejen alergici. Při úklidu uživatel manipuluje jen s lehkou hadicí zapojenou do elegantní vysavačové zásuvky, například z řady ABB NEO. Skvělým doplňkem jsou pak hadice skryté ve zdi, které se po úklidu podtlakem vtáhnou do trubního rozvodu, takže odpadá jejich skladování.

agregaty dah copy  wallyflex v kuchyni 

VROOM za fantastickou cenu

Vysavače Duovac a Husky doplňuje bohatá škála chytrého příslušenství. V kuchyni, předsíni, či koupelně se uplatní 7 metrů dlouhá hadice Vroom pro pohotovostní úklid suchých nečistot. Během pár vteřin zlikviduje nepořádek a poté se jednoduše stáhne na naviják umístěný v kuchyňské lince, či skříni. Ke každé sací jednotce Husky nebo Duovac je nyní dodáván VROOM za akční cenu 2 990 korun bez DPH. Při úklidu oceníme i štěrbinovou zásuvku, kterou je možné nově zakoupit v elegantním a odolném celonerezovém provedení a to za skvělou cenu 1 990 korun bez DPH. Koberce zase účinně vyčistí elegantní turbokartáče, které jsou nyní k dostání s cenovou výhodou 30%.

vroom v kuchyni   model ghin garage iii

Centrální vysavač pod 5 000 korun

Vlastníte byt, chatu, či garáž, která neumožňuje instalaci klasického centrálního vysavače? Ani tak se nemusíte vzdát výhod centrálního vysávání. Je tu Centrálek, malý centrální vysavač za cenu pouhých 4 995 korun bez DPH, který lze dokonce napojit na trubní rozvod se štěrbinovou zásuvkou v kuchyňské lince. Jeho „kolega“ Garagevac zase přináší široké příslušenství a velmi povedený design. V bílém provedení je v rámci vánoční akce k dostání za 6 666 korun bez DPH s prodlouženou zárukou na 6 let zdarma.

centrlek  vysvn ped gar

Centrálek, Garagevac a centrální vysavače Husky a Duovac dodává společnost Newag s. r. o., která působí na trhu již téměř 19 let.

Více informací na www.husky.cz