Moderní rodinný dům nedokáže postavit každý

 

Postavit rodinný dům, který by splňoval veškeré nároky na komfort a zároveň také všechny prvky moderní architektury opravdu není jednoduché. Prvky moderní architektury jsou v současnosti velmi složité. A nezáleží na tom, zda budete stavět bungalov, patrový dům nebo přepychovou vilu. Postavit moderní rodinný dům je velmi složitý úkol.

 

Nebojte se tedy spolupráce s odborníky

Spolupráce s odborníky při plánování a výstavbě nového rodinného domu není nic, za co byste se měli stydět. Naopak. Při spolupráci s odborníky budete mít absolutní jistotu, že váš rodinný dům bude splňovat veškeré parametry moderních novostaveb. To samozřejmě jak v oblasti komfortu, tak v oblasti designu. Důkladně připravený projekt je základem vaší spokojenosti se stavbou. Nesmíte zapomínat ani na to, že výstavba rodinného domu probíhá jen jednou za život. V takovém případě se opravdu vyplatí nezanedbat žádnou součást výstavby ani plánování a zajistit, aby vám nový rodinný dům naprosto vyhovoval.

 

Pomohou vám zkušení architekti

Pokud se při plánování moderní novostavby chcete obrátit na odborníky, obraťte se na zkušené architekty. Zkušení architekti totiž dokonale znají moderní architekturu a dokáží podle ní naplánovat moderní dům. Také se postarají o to, aby dům dokonale splňoval vaše potřeby a požadavky. Každá rodina má totiž požadavky odlišné. To se týká požadavků na design stavby i na vybavení a dispozice interiérů. Je tedy nutné, aby architekti přistupovali k vašemu projektu individuálně a vytvořili originální dům na míru pro vás.

 

Jak poznat zkušeného architekta nebo architektonické studio

Velmi složitým a důležitým procesem je také samotný výběr architekta nebo architektonického studia, který vám novostavbu naplánuje. Každý architekt vám o sobě samozřejmě bude tvrdit, že má v oboru dostatečné zkušenosti, že jeho práce probíhá individuálně a originálně a samozřejmě dodržuje moderní architektonické prvky a postupy. Jak tedy vybrat to správné architektonické studio? Samozřejmě nejlepší variantou je vybírat na základě pravdivých referencí a samotných realizací jednotlivých studií.

 

Pouze zkušenosti ale také nejsou vše

Nesmíme zapomínat ani na to, že samotné zkušenosti v tomto oboru nestačí. Architektonická studia musí také přicházet s moderními nápady, inovacemi a postupy pro moderní domy. Jedině tak dokáží držet krok s dobou a být pro zákazníky opravdu potřebnými. Příkladem může být například společnost Master Design. Jedná se o tým mladých architektů a stavebních inženýrů, kteří dokáží nabízet komplexní služby projekčního a architektonického ateliéru.

 

Funkčnost v kombinaci s originalitou je na prvním místě

Společnost Master Design se vždy snaží o to, aby její stavby splňovaly 2 základní parametry. Tím prvním je originální design. Design stavby a její dispozice jsou pro každého uživatele velmi důležité. Stavba musí podtrhávat vaší osobnost. Každá stavby by také měla dokonale zapadat do místa, ve kterém bude postavena. zároveň ale nezapomíná ani na to, že rodinné domy musí být především pohodlné pro bydlení. Dispozice domu, jeho vybavení a rozvržení pro interiér bude naplánováno přesně podle vašich potřeb.

 

Od první schůzky až po předání hotové stavby

Spolupráce s architektonickým studiem začíná již první schůzkou, kdy sdělíte společnosti Master Design své představy o stavbě. Společnost poté zpracuje projekční studii a předloží vám návrh. V návrhu budou samozřejmě zobrazeny i náklady, osazení domu na pozemek, půdorysy, tabulky s výpisem místností a jejich poloh, řezy stavbou, vizualizace projektu a mnoho dalších služeb. Po odsouhlasení návrhu také společnost dokáže zajistit veškerou inženýrskou činnost a v průběhu výstavby zajistí také stavební dozor. Vše tedy bude přesně tak, jako na návrhu.

Kompletní informace a nabídku najdete na www.architekti-projektanti.cz.