Potřebujete snížit tvrdost vody?

Tvrdá voda je nejčastějším původcem vodního kamene v domácnostech. Všichni dobře víme, jaké starosti dokáže vodní kámen nadělat nejen v pračkách. S tvrdou vodou v domácnosti se nemusíte spokojit, ale můžete s ní účinně bojovat a dokonce se jí zbavit. Stačí jen vědět, co a jak použít a jakou firmu kontaktovat.

 

ASIO, spol. s r.o. vám dokáže účinně pomoci od tvrdé vody
změkčovač vodyVětšina z nás možná zná společnost ASIO, jako spolehlivého výrobce plastových nádrží a domovních čističek odpadních vod. To ale není jediná náplň jejich práce. Společnost ASIO se specializuje na všechny způsoby čištění vody v domácnosti i průmyslových objektech. Mezi tyto specializace se řadí také snížení tvrdosti vody. Snížení tvrdosti probíhá v plně automatické nádobě, která je vybavena potřebnými technologiemi. Správný chod zařízení můžete vidět na elektronickém displeji. Jedná se tedy o kompaktní změkčovač vody, který najde široké využití v bytech i rodinných domech.

 

Jak probíhá samotné změkčování?
Proces změkčování vody neprobíhá vůbec jednoduše. Úprava vody je prováděna na katexu v sodíkovém cyklu, který váže ionty vápníku a hořčíku výměnou za sodík. Díky tomu je snížena jejich koncentrace v protékající vodě na pouhé 1% původní hodnoty. Když je kapacita nádrže vyčerpána, přichází regenerace roztokem soli, který odstraní ionty vápníku a hořčíku a nahradí je za sodík. Celý proces je automaticky řízen elektronickou jednotkou. Jediná nutnost obsluhy spočívá v občasném dosypávání regenerační tabletované soli do solné nádoby.

 

Kompletní informace o technologii změkčování vody naleznete na www.asio.cz
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *