Centrální vysavač – součást moderní domácnosti

Díky skvělým užitným vlastnostem se centrální vysavač zařadil ke špičkovým technologiím, jež se stávají nedílnou součástí bydlení současnosti a zejména budoucnosti. Má řadu předností. Elegantní řešení, které vychází ze zabudování rozvodů do konstrukcí domu, což minimálně zasahuje do vzhledu interiéru. 

Nevíří prach, protože vzduch se hadicí a potrubím dostane přímo k vysavačové centrále, kde se přefiltruje, a poté „vyfoukne“ ven, mimo dům.

Snadno se s ním manipuluje, už není nutné přenášet těžký vysavač z místnosti do místnosti, v rodinném domě navíc i po schodech, neustále ho skládat a rozkládat. Přemisťuje se pouze lehká 8-10m dlouhá hadice.

Minimum hluku zajišťuje skutečnost, že motor vysavače běží v „hospodářské místnosti“ (garáž, sklep, sklad a podobně), takže v interiéru je slyšet pouze tiché syčení nasávaného vzduchu.

Vysoký výkon daný silným průmyslovým motorem, na jehož hmotnost není nutné brát zřetel. Vysavač je připevněn ke zdi, není třeba jej přenášet po domě

S realizací je ideální počítat už při hrubé stavbě nebo rekonstrukci domu, samotnou instalaci centrálního vysavače lze rozdělit na dvě fáze. První etapa spočívá v zabudování rozvodů se zásuvkami (probíhá ještě před dokončením omítek a podlah), druhou – montáž agregátu a zásuvek – lze sladit s dokončovacími stavebními pracemi. Centrální vysavač lze pořídit i do už hotové stavby, ovšem neobejde sto bez určitých zásahů do objektu. Firemní pracovníci vždy hledají šetrný způsob provedení, využívají například nefunkčních komínů, rozvody lze vést také různými podhledy nebo pódii a podobně.

Rozvod potrubního systému centrálního vysavače umožňuje instalovat speciální zásuvky v počtu a dispozicích odpovídajících rozloze a členění domu či bytu, množství místností a velikosti vysávané plochy. Ideální rozložení zásuvek zaručuje komfortní pohyb hadice s příslušenstvím po celém interiéru. Délka hadic může dosáhnout až 10, 5 m.

K nejznámějším a nejspolehlivějším produktům na českém trhu patří centrální vysavače Husky, jejichž výrobce přichází s několika novinkami:

Absolutně nejzajímavější je doživotní záruka na centrální vysavačové jednotky.

Nové modely AIR 10 a AIR 50 mají nejdokonalejší technologii odhlučnění, která je bezkonkurenční na trhu.

Rozhodně zajímavá je také výjimečná záruka 5 let na vysoce kvalitní příslušenství včetně vysavačové hadice.

Patent ve vašich službách – informace vždy po ruce

Nutnost vysypat sběrnou nádobu, vyčistit filtr, zařídit servisní prohlídku – to všechno a mnohem více se okamžitě dozvíte díky patentované obousměrné bezdrátové komunikaci mezi vysavačovou jednotkou a hadicí s displejem. Veškeré potřebné a důležité informace se na něm permanentně zobrazují v 8 jazycích včetně češtiny.

{phocagallery view=category|categoryid=21|limitstart=0|limitcount=0}


K centrálním vysavačům lze přikoupit řadu doplňků a příslušenství: nástavce umožňující vysávat pevné podlahy, koberce nebo například prach ze žaluzií či počítače, separátory, teleskopické trubky, věšáky na hadice a podobně. K zajímavým doplňkům patří celonerezová štěrbinová zásuvka do kuchyňské linky, teď za bezkonkurenční cenu jen 1990 korun bez DPH. Šikovná je také lopatka Drawer Vac, která se montuje pod desku kuchyňské linky a lze na ni rukou shrnout drobky, které se odsají do centrálního vysavače, aniž by spadly na zem

NEWAG spol. s r.o.
Vestecká 104
Zlatníky-Hodkovice
Telefon: 261 221 528

email: info@husky.cz

www.centralni-vysavace-husky.cz