Zahradní altány od DELTA Svratka s.r.o. potěší designem, kvalitou i cenou!

Pokud patříte mezi ty, kteří budou trávit léto na zahradě, potom by vám neměla uniknout nabídka společnosti DELTA Svratka s.r.o., která se specializuje na realizaci dřevostaveb, mezi které jistě patří i zahradní altány. Společnost umí zahradní altány dokonale, přesvědčte se sami…

 

 
  

Pavilon nebo na míru!
Společnost DELTA Svratka s.r.o. používá k výrobě zahradních altánů pouze prvotřídní smrkové dřevo, které se vyznačuje svou dlouhou životností a k jeho přednostem patří i atraktivní design. Buďte si proto jistí, že se zahradní altán od DELTA Svratka s.r.o. stane krásnou dominantou vaší zahrady. V nabídce společnosti najdete zahradní altán typu Pavilon, který je tvořen třemi stojkami v každém rohu. Díky tomu je zahradní altán Pavilon velmi stabilní a není bezpodmínečně nutné ho kotvit k zemi. Pokud se vám tento typ altánu nebude líbit, nevadí. Odborníci z DELTA Svratka s.r.o. totiž umí postavit zahradní altány na míru – tedy přesně podle vašich představ. Všechny zahradní altány dodává zastřešené provizorní střešní lepenkou, ale na vaše přání je možné místo ní použít asfaltový šindel nebo dokonce velmi atraktivní barevnou asfaltovou lepenku.

/www.deltasvratka.czwww.deltasvratka.cz

Doprava zdarma jako příjemný bonus
Společnost DELTA Svratka s.r.o. si svých zákazníků váží, a proto vám nyní nabízí dopravu zahradních altánů po celé České republice zdarma. V nabídce společnosti najdete mnohem více než jen zahradní altány.

Kompletní nabídku najdete na www.deltasvratka.cz