Nové byty v Praze rostou každý den

 

Ačkoli se stále ještě hovoří o dopadech ekonomické krize, prodej bytů v Praze je stále na vzestupu. Developerské společnosti na tuto situaci pružně reagují a stále pokračují ve vytváření nových a nových projektů. Díky tomu se dá říci, že nové byty v Praze rostou jako houby po dešti.
 

Záleží na lokalitě

Developerské projekty v Praze ovšem musí být detailně promyšlené. Pouze projekty s vysokými standardy bydlení a vhodně zvolenou lokalitou mají šanci na úspěch a popularitu. Velice oblíbenou lokalitou pro rezidenty jsou nové byty Praha 10, ale také Praha 9. Tyto lokality jsou oblíbené především pro velké množství zeleně a také pro občanskou vybavenost. Developerská společnost Sekyra Group Real Estate si je této skutečnosti dobře vědoma. Právě zde se snaží budovat své nové projekty, aby uspokojila poptávku široké veřejnosti. Zatím se jí to daří na výbornou.

 

 

Velké množství projektů po celé Praze

Pokud hledáte například byt 2+kk v Praze, 3+kk nebo 4+kk, můžete se na Sekyra Group Real Estate bez problémů obrátit. Tato společnost disponuje velkým množstvím projektů po celé Praze a vybírá pro rezidenty ty nejžádanější lokality. V lokalitě Prahy 10 můžete vybírat yty v projektu Rezidence Korunní. V lokalitě Prahy 9 má Sekyra Group Real Estate nabídku bytů v projektu Dolní Počernice. Oba tyto projekty jsou velice vyhledávané a množství volných bytů ubývá každým dnem.

Kompletní nabídku projektů Sekyra Group Real Estate naleznete na www.sekyragroup.cz.