FÉR hypotéka může být řešením i pro vás! O co se jedná a jak na ni?

 

„FÉR hypotéka“ je pojem, který by měl zajímat každého, kdo chce získat výhodné podmínky. Jedná se totiž o novou značku kvality, kterou zavedla Asociace hypotečních makléřů (AHM). Označení „FÉR hypotéka“ je ukazatelem kvality a promyšlenosti hypotéky, kterou vám makléř nabízí. Kde ji můžete získat?

 

3 základní pilíře!

FÉR hypotéka je založena na třech základních pilířích. Je to profesionalita, úzká specializace na hypoteční poradenství a třetím základem je Etický kodex AHM. Značka je tak zárukou, že klienti, kteří FÉR hypotéku využijí, se dočkají pro ně nejvýhodnějších podmínek. Současně tato značka garantuje i maximálně profesionální služby makléře, který hypotéku nabízí a zařizuje. „Značku FÉR hypotéka si zaslouží jen ti, kteří dokáží klientům “fér” hypotéku zajistit,” zdůraznila Petra Horáková Krištofová, manažerka AHM.

 

Dokázáno v praxi

Každý si na FÉR hypotéku může udělat svůj názor. AHM totiž natočila speciální video. Jeho cílem bylo porovnat časovou i finanční náročnost zařizování hypotéky. Ve videu jsou srovnány příklady, kdy klient zařizuje hypotéku s pomocí makléře a bez něj. Výsledky jsou opravdu překvapivé. Ukazují například, že co hypoteční makléř zvládne za 45 min, potřebují klienti jednající na vlastní pěst 12 dní a mnoho dalších zajímavostí.

 

Kde ji získat?

Značkou FÉR hypotéka se může pochlubit renomovaná společnost Gepard Finance, která své služby v oblasti hypoték nabízí již dlouhou řadu let (jen za první pololetí letošního roku zprostředkovala hypotéky za více jak 4 mld. Kč). Společnost získala tuto značku jako jedna z prvních. “Neznamená to ale, že usneme na vavřínu. Právě naopak: tato značka kvality je pro každého hypotečního makléře velkým závazkem, respektive jakýmsi bičem, který nás bude nutit neustále kvalitu zvyšovat,“ okomentoval Jan Kruntorád, předseda představenstva společnosti Gepard Finance.

 

V každém městě

Velkou výhodou je, že společnost Gepard Finance má své pobočky v každém městě České republiky. FÉR hypotéky jsou tak dostupné pro každého, kdo o ně bude mít zájem. Makléř z Gepard Finance poskytne všechny potřebné informace, pomůže vybrat nejvhodnější hypotéku a vše za vás vyřídí – díky tomu ušetříte nejen čas ale i peníze!