Plánujete nákup domu? Pořiďte si nízkoenergetickou dřevostavbu

 

Nízkoenergetické domy jsou dobrou volbou v případě, že nechcete sahat hluboko do peněženky a zbytečně utrácet peníze na provozu domu. Ceny energií neustále rostou, proto je třeba myslet ekonomicky a snažit se veškeré nepotřebné náklady odbourat. A to můžete učinit právě pořízením nízkoenergetické dřevostavby.

 

Domy se šetrnou spotřebou energie mají kvalitní zateplení, které dostatečně stavbu tepelně izoluje, nedochází tak k tepelným ztrátám jako u běžně stavěných domů. Navíc stavbu můžete kdykoli poměrně rychle a za nízkých nákladů upravit, výhod pro nákup nízkoenergetického domu je tedy hned několik.

 

 

Za zmínku určitě stojí montované dřevostavby Praha od stavební společnosti Stavex. Vyprojektování a výstavba těchto rodinných domů vždy odpovídá přání zákazníka. Stavba domu probíhá od základové desky včetně přípojek a většinu prací provádí kmenoví zaměstnanci firmy. Zažádat můžete i o dům na klíč. Již od začátku stavby budete mít k dispozici manuál, podle kterého budete moci zkontrolovat, zda dům obsahuje vše, co je v něm uvedeno. Celé financování domu je navíc dobře ošetřeno smlouvou, která zákazníkovi garantuje pevnou smluvní cenu.

 

Na oficiálních internetových stránkách firmy Stavex http://www.stavex.cz/ naleznete jednotlivé tipy domů, ceník i fotoalbum. Dozvíte se i více informací o historii firmy a také se budete moci domluvit na prohlídce vzorového domu. Pokud tedy hledáte vhodný rodinný dům pro vaše spokojené bydlení, zvolte nízkoenergetickou dřevostavbu. Firma Stavex je důvěryhodnou firmou pro jejich výstavbu, obraťte se tedy na jejich služby a nechte se zlákat nabídkou.