Opravdu kvalitní střešní tepelná izolace je tady

V dnešní době existuje mnoho způsobů, jak tepelně izolovat půdní prostory objektu. Jen málokterý je ovšem tak účinný, jako zateplení pomocí foukané izolace. Tento způsob izolace je nejen velmi účinný, ale také velice praktický, rychlý a jeho realizace vás nijak neobtěžuje.
   

 

 

Foukaná izolace má opravdu vynikající účinky
Fyzikální zákony jasně určují, že teplý vzduch stoupá vzhůru. Proto jsou největší úniky tepla právě střechou a půdními prostory. Společnost Foukané izolace s.r.o. se tímto problémem dlouhodobě zabývá a nabízí unikátní řešení. Foukané izolace s.r.o. je společnost s více než 16-ti letými zkušenostmi v tomto oboru. Provádí zateplení stropních konstrukcí pomocí foukané minerální vlny. Tento materiál se vyznačuje dokonalou tepelnou izolační schopností a mnoha dalšími výbornými vlastnostmi.

izolace 2

Způsob využití, vlastnosti a výhody technologie foukané minerální vlny
Hlavní výhodou foukané minerální izolace je především její účinnost a následně tedy finanční úspora za odebrané energie. Při odborné aplikaci nevznikají nežádoucí mezery mezi izolantem a zateplovaným prostorem a tím pádem nemá teplo kudy bez užitku unikat. Tato technologie se dá využít k zateplení trámových stropů, pultových střech i vazníkových konstrukcí. Materiál se na místo dopravuje pneumaticky pomocí hadice a aplikačního stroje přímo z přistaveného auta. Tímto se nabízí možnost izolace i za plného chodu budovy, jelikož všechen materiál je dopravován přímo do izolované konstrukce a nevzniká tak žádný odpad a obvyklý stavební nepořádek. Minerální vlna je nehořlavá, odolává plísním i vlhku, je nenasákavá a zachovává si svůj původní instalovaný objem

Více informací naleznete na http://www.foukaneizolace.cz

{mp4remote}http://www.foukaneizolace.cz//1170.mp4{/mp4remote}