Moje hypotéka je skutečně výhodná!

 

Na mém životě není nic moc výjimečného. Po škole jsem si našel dobré zaměstnání a protože rozjezdy jsou vždycky těžší, bydlel jsem několik let ještě u rodičů. Dětský pokoj je sice krásný, ale brzy omrzí. Navíc soužití s rodiči je dost složité, člověk si nemůže jednoduše žít podle svého. Rozhodl jsem se proto, že si najdu bydlení vlastní a konečně budu žít podle vlastních pravidel.

 

Ze začátku jsem se rozhodoval, jestli půjdu do pronájmu, nebo si koupím vlastní menší byt. Varianta číslo 2 – tedy nákup bytu – se ukázala jako výhodnější. Koupi vnímám i jako investici do budoucnosti. Následovalo zjišťování vlastních možností. Můj příjem se ukázal jako dostačující a první informace o tom, kolik si můžu půjčit a kde mi pomohla získat hypoteční kalkulačka. Na základě informací z ní jsem kontaktoval vybrané banky, ale byl jsem nemile překvapen. Někdy se nabídky dost lišily a podmínky nebyly úplně férové.

 

Zkusil jsem to ještě jinak a našel si poradce. Obrátil jsem se na společnost Gepard Finance, která má podle všeho skvělé reference. Právě tento krok se ukázal pro mě nejvýhodnější a cesta k výhodné hypotéce se díky němu podstatně zkrátila. Domluvil jsem si s poradcem schůzku, na které jsem mu sdělil své představy a předal všechny potřebné dokumenty, které jsem měl již připravené z jednání z bank. Poradce mi slíbil pomoc a po cca týdnu jsem se dočkal. Na druhé schůzce mi předložil návrh hypotéky, který mě opravdu mile překvapil. Nízký úrok v kombinaci s tím, že nemusím platit některé poplatky – co chtít víc. Díky Gepard Finance jsem tedy získal výhodnou hypotéku. Tímto bych jim chtěl poděkovat a zároveň doporučit vám všem, kteří chcete výhodný úvěr stejně jako já.