Brusná technologie pro práci musí být na vysoké úrovni

 

Potřebujete ke svému zaměstnání kvalitní diamantový kotouče pro pily a brusky? Jestli řezání různých materiálů patří k vaší každodenní činnosti, jistě víte, jak důležitá je právě kvalita kotoučů. S kvalitními kotouči s rychlejším řezem dosáhnete čistších a přesnějších řezů s minimální námahou. Navíc jsou tyto kotouče velice odolné proti poškození i opotřebení. Stačí jen vybrat správný druh pro vaši aplikaci.

 

Prvotřídní techniku nabízí NORTON Clipper
Společností a obchodů, které se na našem území soustředí na prodej brusné technologie a kotoučů je poměrně mnoho. Ovšem pouze málo z nich se soustředí na to, aby jejich sortiment byl opravdu komplexní a především vysoce kvalitní. Naštěstí je tu společnost NORTON Clipper. Ta se jako jedna z mála řadí mezi pravé odborníky v této oblasti. Tento fakt dokazuje kvalita jejich sortimentu i jeho velikost. Společnost NORTON Clipper se aktivně věnuje především oblasti diamantových kotoučů pro stolové pily, řezače spár a brusky.

 

brusný ktoučbrusný ktouč

  

Vlastní výroba moderními postupy
Tato společnost se soustředí především na vysoce kvalitní výrobu diamantových kotoučů ve stále evropském prostředí. Kotouče jsou vyráběny v Lucembursku. Díky moderním a patentovaným technologiím a vlastním inovačním postupům je firma schopna vyrábět a distribuovat vlastní kotouče již 125let, které disponují mnoha výjimečnými vlastnostmi – extra rychlý řez, tichý řez, vysoká životnost. Diamantové kotouče NORTON Clipper dosahují velmi dlouhé životnosti a zároveň vynikají v přesnosti a čistotě řezu. Každý kotouč je na výstupu z výroby elektronicky testován. To vše ve skvělém poměru ceny a kvality, který vám jiní výrobci mohou pouze těžko nabídnout. Spolehněte se na kvalitu, se kterou budete dlouhodobě spokojeni a dosáhnete skvělých výsledků.

 

Kompletní nabídku diamantových kotoučů naleznete na www.nortonclipper.cz