Nenechte své auto na zahradě stát nechráněné

Máte na své zahradě dostatek místa pro zaparkování svého auta? Jestli ano, tak máte jistě i dostatek místa pro garážové stání. Garážové stání totiž zabírá jen o trochu více místa, než samotné auto a přináší vašemu autu ochranu před vnějšími vlivy.

 

Výhodou garážového stání je jeho cenová dostupnost
Stavba garáže je pro mnoho z nás nedostupná finančně i prostorově. Proto pokud nemáte možnost si postavit garáž, můžete využít možnosti nechat si ostavit garážové stání. Garážové stání plní stejné funkce jako samotná garáž, jen je podstatně levnější. Hlavní je, mít auto v suchu a pod střechou. Jedná se vlastně o přístřešky pro automobily. Na rozdíl od garáže mohou být tyto přístřešky postaveny kdekoli na vašem pozemku. Sami si vyberete místo, které vám bude nejvíce vyhovovat.

 

garáž

 

Levné přístřešky neznamenají nekvalitní přístřešky
I když jsou garážová stání levnější variantou než stavba garáže, při použití správného materiálu neztrácí nic na své kvalitě. Například společnost Delta Svratka se výrobou přístřešků pro auta zabývá a jedná se o velice kvalitní stavby. Přístřešky od této společnosti jsou vyrobeny z masivního smrkového dřeva, které zaručuje vysokou odolnost. Zároveň tento druh dřeva nijak nenaruší vzhled vaší zahrady ani domu. U firmy Delta Svratka můžete vybírat garážová stání s pultovou střechou nebo sedlovou střechou. Garážová stání mohou také obsahovat malou místnost, která poslouží jako sklad pro věci, které jsou k automobilu potřeba a pro nářadí. Pokud vám nebudou vyhovovat nabízené typy a rozměry těchto staveb, společnost vám může zhotovit garážové stání přesně podle vašich představ a rozměrů. Vždy se bude jednat o kvalitní a pevné stavby.

 

Kompletní informace naleznete na www.deltasvratka.cz