Perfektní izolaci můžete mít i zadarmo! Nejedná se o žádný trik!

 

Ceny energie a tepla rostou každý rok a to o několik procent. Cena elektřiny vzrostla například ve srovnání s rokem 2007 o více než 25 procent. Plyn také zdražuje a to ještě více. Jeho největší dodavatel, skupina RWE, zdražil plyn v meziročním srovnání dokonce o 30 %.

 

Sečteno a podtrženo – průměrná domácnost, která žije v domku, letos zaplatí za všechny energie v porovnání se situací před pěti lety celkově i o třicet tisíc korun více.V nejbližší době očekáváme navíc další navýšení cen. Je tedy třeba jednat. Je stále více zřejmé, že nejlevnější energie je ta, která se vůbec nevyrobí. Správná cesta je vsadit na úsporná opatření. Jaká to jsou?

 

Způsob, jak ušetřit těch 30% existuje!

Zdražování by sice dál vadilo, ale nebylo by už tak citelné. Dobrá zpráva je, že takový způsob, jak ušetřit až 30% opravdu existuje a výborně funguje i v praxi. Představte si rodinný například běžný dům, kde za topení platíte zhruba 35 tisíc ročně. Když vsadíte na naši moderní metodu, dokážete každý rok ušetřit až 10 tisíc korun. Jak je to možné?

 

Za tři hodiny bude hotovo a bez nepořádku!

Sedíte pohodlně v obýváku a třeba sledujete váš oblíbený film či hokejový zápas. Až skončí, bude hotovo. Nemusíte přitom hnout ani prstem, vše bude bez nepořádku, bez hluku a ještě v super kvalitě. Ptáte se, jak to možné? Vyberete si zkušené machry, kteří moderní metodu pilují už mnoho let. Nejenže mají cenné zkušenosti, ale hlavně chtějí klientovi pomoci a ne ho okrást a prodat mu podřadný šunt z druhé ruky…

 

 

Nejlepší jméno pro nejlepší vlákno světa = MAGMARELAX® ECO

Metoda je vlastně efektivní zateplení stropu – přesněji zateplení podlahy na půdě. Nejvíce doporučovaný systém je zafoukání dutých stropů nebo na volnou plochu na půdě. Minerální izolace je vyrobena na bázi skla nebo přírodního čediče a je tak velmi účinným a zároveň ekologickým způsobem jak izolovat, protože pojiva izolační vaty neobsahují látky z ropných produktů. Minerální vlákno je s velkým odstupem nejlepší co do izolačních schopností. Nová technologie výroby produkuje vlákno bez hydrofobních štěpů a proto jsou jeho izolační vlastnosti téměř o 15% lepší, než všechny dosud používané vláknité izolace. Na vláknu nešetřete! Vezměte to nejlepší na trhu. Lepší izolační schopnost o „pouhých“ 15% je totiž obrovský rozdíl.

 

Opravdu to nestojí vůbec nic…

Ano, je to pravda! Podstatná část českých stavebních společností ráda poradí – vyměňte okna, opravte dveře, udělejte fasádu. Jenomže taková rada je dost drahá. Zdá se to být dobrý nápad. Jenomže není. Nejvýhodnější cestou, jak ušetřit náklady, je izolovat strop. Teplý vzduch se v bytě chová podle přírodních zákonů. Stoupá vzhůru a ve velké míře uniká z domu skulinkami a konstrukcí stropu bez užitku ven. Minerální foukaná izolace dokáže tomuto úniku dokonale zabránit. Navíc zajistí okamžitou úsporu tepla. Může dosáhnout až 30%! Velmi důležitá je návratnost investice. Díky této chytré technologii máte své peníze za čtyři roky zpět.

 

Nesmíte podlehnout kouzlu internetu

Internet je fenoménem dnešní doby. Všechno se nám zdá být ve virtuálním světě úžasné a dokonalé. O stavební firmě se většinou dozvíte jen to, co o sobě sama prozradí. Funguje třeba pouhý rok, ale na netu se tváří jako zkušený matador s desetiletou zkušeností. Nádherné fotky, mnoho nadšených referencí i lákavé slevy. Často se jedná jen o pozlátko a realita je úplně jiná. Malé firmy kopírují ty velké a seriózní a z oslnivých nabídek se bez důkladné znalosti jen těžko dá vybrat dobře. Vyvarovat se tomu ale můžete velmi snadno. Osvědčuje se – podívat se do obchodního rejstříku na www.justice.cz . právě zde můžete zjistit o firmě celou řadu užitečných informací.

 

Není na co čekat

Izolujte strop co nejdříve. Proč pořád dokola platit více a prohlubovat tak zhoršování vaší finanční situace? Proč nevyužít výhodné ceny od května do srpna, než naplno propukne izolační sezona a zvýšení poptávky zvedne ceny služby?

Pokud vsadíte na společnost IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o., rozhodně neuděláte chybu. Kromě perfektně provedené práce dostanete záruku 10 let. Jistotu dlouhodobé kvality izolace získáte přeměřením termokamerou. Pochopitelně v rámci záruky, tedy absolutně zdarma!

IP IZOLACE POLNÁ, s.r.o. vznikla v roce 1995. Od té doby má více než 12 tisíc spokojených klientů. S minerální foukanou izolací má společnost nejdelší zkušenost ze všech izolatérských firem.

 

Více informací získáte na bezplatné lince 800 100 533 nebo na www.magmarelax.cz/akce