Nechtějte průměrný nábytek, ale originál

 

Pokud v dnešní době chcete vybírat nábytek do své domácnosti, máte před sebou velký výběr prodejců. Bohužel u většiny prodejců vypadají všechny druhy nábytku téměř stejně. Stejné tvary, různé barvy a dokola se opakující sortiment ve všech prodejnách. Pokud nechcete, aby vaše domácnost zapadala do průměru, ale byla vybavena originálním nábytkem, musíte hledat ty správné prodejce.

 

Vybavte si domácnost nábytkem s duší

Nábytek, který by nebyl pouze kusem vybavení, ale měl v interiéru mnohem hlubší význam u tuzemských prodejců najdete jen těžko. Ovšem i u nás se najdou prodejci, kteří jsou schopni váš interiér obohatit stylovým nábytkem, který se stane jeho okrasou. Jedním z takových prodejců jsou AV Interiéry. Zde je totiž v nabídce originální koloniální nábytek přímo od výrobců z exotických zemí. Především z Indonésie, Indie a Thajska. Jedná se o rustikální nábytek, který je vyroben z masivu exotických dřevin. Nábytek není vyráběn ve velkých výrobních halách, ale tradičními postupy, které se již mnoho let předávají z generace na generaci. Firma kupuje nábytek přímo u koloniálních výrobců. Odpadávají tudíž poplatky velkoobchodům a různým překupníkům. Díky tomu vám bude netradiční a kvalitní koloniální nábytek nabídnut za velmi příjemné ceny.

 

AV Interiéry dokáže vybavit celou vaši domácnost

Sortiment tohoto nábytku, který nabízí společnost AV Interiéry je opravdu veliký. V  sortimentu nechybí skříně, postele včetně matrací a roštů, židle, stoly a bytové doplňky do již částečně zařízených interiérů. Protože indický nábytek není druh nábytku, se kterým byste se u nás běžně setkávali, je velké riziko, že nábytek nedokážeme správně nakombinovat a sladit. Proto nabízí společnost AV Interiéry také možnost navržení kompletního interiéru, jako celku. Kvalifikovaný personál vám dokáže navrhnout indický nábytek do domácnosti tak, aby splňoval vaše představy a vzájemně ladil s ostatním vybavení. Také přidá informace o správné údržbě tohoto nábytku.

Kompletní nabídku naleznete na www.avinteriery.cz.