Svítilna je všestranným pomocníkem domova

V každé domácnosti někdy vypadl proud, všude doma je občas třeba posvítit na temnější místo či kout, každý má čas od času potřebu vzít do ruky svítidlo a použít jej. Domácí kutily a opraváře ani není nutné zmiňovat – ti jej potřebují v podstatě neustále. Kvalitní svítilna je tak povinnou výbavou každé domácnosti, tak jako je záložní žárovka povinnou výbavou každého automobilu. Pestrou nabídku rozmanitých svítilen naleznete na stránkách společnosti Luxx.

 
  

Svítilna se hodí úplně všude
Posviťme si nyní na svítilny obecně. Jsou to šikovná zařízení, která jsou naši často poslední záchranou před všudypřítomnou tmou. Ti, kterým se občas stane, že vypadne proud, jistě vědí, o čem je řeč. Svítilny  taktéž oceníme při hledání menších věcí v různých rozích za nábytkem, na půdách a dalších místech, kam nedosáhnou jiné zdroje světla. A ani drobná oprava auta se bez svítilny obejde jen těžko. Už víte, proč je nutné mít doma alespoň jednu kvalitní svítilnu?

www.luxx.czwww.luxx.cz

Klasiky, čelovky i moderní LEDky
Vybírat můžete nejen z klasických svítilen, nýbrž i čelovek a moderních LEDkových svítilen. Čelovky ocení především ti, kteří nemají nazbyt jednu ruku a potřebují nejen svítit, ale též i pracovat. LEDkové svítilny jsou trendem současnosti, jelikož tato technologie pokročila kupředu neuvěřitelným tempem. Hlavní výhodou těchto svítilen je i 10krát menší spotřeba než u klasických svítilen a baterek! Kompletní výběr a více informací o kvalitních svítilnách naleznete na oficiálních stránkách společnosti Luxx na

www.luxx.cz.