Čištění koberců strojovou metodou v bance Praha

Když jsem po absolvování vysoké školy hledala nějaké zaměstnání, tak v tu dobu zrovna jedna banka v Praze nabízela volné místo. Zkusila jsem to tedy a to volné místo získala. Je tomu již 10 let, co v této bance pracuji a jsem velice spokojená. Bohužel onemocněla jedna kolegyně, která má na starosti zajišťování úklidu a od vedení přišlo nařízení, že nastal ten správný čas na čištění koberců. A tento úkol jsem dostala na starost právě já. Musela jsem se tedy postarat o zajištění úklidové firmy, která by koberce v naší bance vyčistila.

 

Na internetu jsem se porozhlédla po úklidové firmě na čištění koberců v Praze. To jsem ještě netušila, z kolika firem vlastně budu muset vybrat. Porovnávala jsem jejich nabídky a ceny. Posléze jsem vše poslala v tabulce našemu řediteli, aby rozhodl, kterou firmu mám oslovit. Ten mi pak řekl, že mám objednat služby od firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o., která se zabývá strojovým čištěním koberců nejen v Praze.

Zavolala jsem na centrálu a domluvila termín na víkend, mimo úřední dny. O víkendu přijeli pracovníci firmy a nejdříve se porozhlédli po pobočce, aby věděli, kolik metrů je čeká a aby mohli správně namíchat chemii. Tuto chemii poté nanesli na všechny koberce a nechali nějakou dobu působit, aby byl efekt čištění ten správný. Navíc působí dezinfekčně a váže na sebe veškeré nečistoty, ničí roztoče, bakterie a alergeny.

Po uplynutí doby působení chemie začali pracovníci A SERVISU kartáčovat koberce velkým kotoučovým strojem s vysokým šampónovacím kartáčem. Na kobercích vznikala pěna s navázanou špínou. Přejížděli jím po celých plochách koberců, místo od místa až po jejich konce. Po vykartáčování koberců kotoučovým strojem pustili vysoce účinný turbo vysavač, kterým odsáli všechnu pěnu z koberců.

 

Musím uznat, že strojové čištění koberců má něco do sebe. Na omak byly koberce téměř suché, vlasy se na nich krásně napřímily a barva opět ožila. Rozhodli jsme se s nimi uzavřít dlouhodobou spolupráci. Tímto bych chtěla firmě A SERVIS mockrát poděkovat za skvěle odvedenou práci a její služby určitě ráda doporučím dál.

 

Likvidace, dezinfekce a odstranění plísně. Protiplísňový nátěr Praha

Před pěti lety jsme zateplovali fasádu na naší chatě. O možném vzniku plísní jsme samozřejmě slyšeli, ale nepřikládali jsme tomu velkou váhu. Bohužel i na nás došlo a po celé spodní části domu nám vykvetla plíseň.

No, co vám budu říkat, vůbec se nám to nelíbilo a začali jsme tedy hledat řešení. Hledali jsme něco, co má dlouhotrvající efekt a narazili jsme na LSG nátěr proti plísním. Tento způsob odstranění plísní je založen na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Na povrchu, který je chráněn LSG nátěrem nemají plísně a bakterie šanci přežít.

Na internetu jsem hledala firmy, které tento nátěr aplikují a našla jsem společnost A SERVIS LIPKA s.r.o., která má tento protiplísňový nátěr v nabídce svých služeb. Moc se mi líbily přehledné stránky s fotografiemi a popisem služby. LSG nátěr má mít plnou účinnost až 6 let. To nám přišlo úžasné.

 

 

Firmu jsme kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci A SERVISU k nám přijeli v přesně stanovený čas a ihned se pustili do práce. Na místo postižené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek, který odstraní nečistoty a teprve poté aplikovali protiplísňový nátěr, který trvale chrání proti vzniku dalších plísní.

Také se nás ptali, jestli nemáme plíseň i ve vnitřních prostorách chaty. Ničeho jsme si nebyli vědomi, ale pracovníci vnitřek prohledali a přece jen něco objevili. I na tato místa pak protiplísňový nátěr aplikovali.

Z ochoty a profesionality pracovníků A SERVISU jsme byli nadšení. S výsledkem jejich práce jsme opravdu velmi spokojeni. Po plísni již není ani památky. Velice firmě A SERVIS děkujeme.