Ploché střechy potřebují kvalitní izolaci

Na první pohled se může zdát, že izolace střechy je jednoduchou záležitostí. Střecha je rovná, izolační materiál se na ni jednoduše položí a práce je tak rychle a snadno dokončená. Opak je však pravdou. Izolace ploché střechy je složitým procesem, který si vyžaduje kvalitní materiály a pečlivé provedení.
  

Chytrá pěna je řešením pro každou plochou střechu
V případě izolace plochých střech je třeba brát v úvahu všechny důležité aspekty a pečlivě zvážit, jaký typ izolačního materiálu dokonale zacelí i kritická místa, která se na každé střeše nachází. Těmito místy jsou především hrdla svodů, průchody vzduchotechniky nebo komíny. Při použití běžných materiálů se tato místa musí složitě překládat a často jsou nedostatečně utěsněná. V takovém případě dochází k nemalým únikům tepla, izolace je nedostatečná a zbytečně jste nuceni platit za energie vyšší sumy. Díky unikátnímu systému aplikace chytré pěny nedochází při jejím použití k žádným mezerám a úniky tepla jsou vyloučeny.

izolace

Rychlá, jednoduchá ale velice účinná aplikace
Izolace ploché střechy za pomocí chytré pěny je jednoduše revolučním řešením, které ve všech směrech překonává veškeré doposud používané izolační materiály. Izolace je prováděna až neuvěřitelně hladce. Pěna se pomocí nástřikové pistole aplikuje na střechu, kde následně během několika vteřin expanduje a utěsní každou mezírku. Izolační účinky pěny jsou až třikrát vyšší než u ostatních běžně používaných materiálů. Pro prodloužení životnosti izolace je po nástřiku a zatvrdnutí pěna navíc potřena speciálním UV nátěrem. Takto zpracovaná izolace má životnost více než 30 let.

Více informací naleznete na www.ploche-strechy-izolace.cz.