Pánev je univerzální nádoba na vaření

Moderní technika a materiály v dnešní době dosáhly takové úrovně, že dnes můžete na pánvích připravovat téměř jakýkoliv druh pokrmu. Na pánvích můžete připravovat pokrmy pomocí vaření, smažení, dušení, pečení i grilování. Stačí jen vědět jakou pánev volit na konkrétní druh tepelné úpravy daného pokrmu.


Tescoma nabízí kompletní sortiment pánví

Společnost Tescoma se dlouhodobě specializuje na výrobu a vývoj pomůcek do kuchyně všeho druhu. V oblasti pánví je jejich sortiment opravdu rozsáhlý. Pánve se rozdělují podle použitého materiálu, který je na povrchu a na rukojeti. Rozdíly jsou také ve tvaru pánve, který je důležitý pro správnou úpravu pokrmu.

Druhy a využití pánví

Velmi moderní druh pánví je bezpochyby pánev s keramickým povrchem. Keramická pánev se vyznačuje především svou vysokou odolností vůči vysokým teplotám, ekonomickou a tepelnou úsporou a jednoduchou údržbou. Tyto pánve se vyrábí v mnoha rozměrech a tvarech pro opravdu široké využití. Velmi rozšířeným druhem pánví jsou v součastné době také pánve Wok. Pánev Wok je ideálním pomocníkem pro přípravu asijských a exotických druhů pokrmů. Společnost Tescoma tyto pánve nabízí v klasickém provedení, nerezovém provedení i v provedení s keramickým povrchem. Opravdovou specialitou mezi pánvemi jsou také pánve určené pro grilování. Grilovací pánev má speciálně profilovaných povrch pro pohodlné grilování. Pánve jsou opatřeny prvotřídním antiadhézním povlakem Teflon Classic™, který zabraňuje připalování pokrmů.

Kompletní sortiment pánví Tescoma naleznete na www.tescoma.cz.