Pořiďte si domů moderní nábytek z masivu, s nímž budete maximálně spokojení

Mít doma nábytek z masivu je doslova požehnání. Důvodů, proč tomu tak je, je několik. Tím hlavním je, že pokud je dobře ošetřen, má velmi vysokou životnost. Na rozdíl např. od dřevotřísky, se vám po pár letech užívání nepokazí, nerozpadne, nikde se nezačne odlupovat nalepená lišta nebo jiná část povrchové úpravy. Masiv je sice dražší, ale jeho struktura, příjemná barva i pocit na dotek, vyzařování pozitivní energie ze dřeva, to vše se vám nikdy neomrzí.

 

Přejete si rustikální nábytek?

Velmi kvalitní voskovaný rustikální dřevěný nábytek najdete v kolekci CORDOBA. Je na pohled velmi hezký, vybírat můžete z několika barevných provedení, a je vyroben z masivního borovicového dřeva, jež je ošetřeno přírodním voskem na bázi včelího vosku.

Líbit se bude obzvlášť těm, kdo se našli ve venkovském stylu, líbí se jim vesnický nábytek, stejně jako španělský či mexický nábytek. Zařídit v tomto duchu si můžete celý interiér. V rustikálním provedení koupíte jak komody a truhly, tak skříně, knihovny, vitríny, kredence, nebo třeba rustikální psací stoly, židle nebo lavice.

 

Objevte nádherné bukové dřevo a kvalitní nábytek z něj

Každému, kdo má rád dřevo, doslova srdce poskočí, když se „probírá“ bukovým nábytkem. Ten můžete najít pod názvem kolekce LOUSIANA. Tento kvalitní bukový nábytek je vyráběn z předem připraveného materiálu, jenž se nazývá lepené vrstvené dřevo. Dlouhé dřevěné desky jsou precizně slepeny k sobě. Přírodní dřevo vyniká nádhernou strukturou, která je na první pohled patrná a zaujme svou jednochodí i originalitou zároveň. Dřevu nechybí krásná vůně, kterou si nábytek uchovává i po letech užívání.

Na webových stránkách nabytek-v-kostece.cz najdete i dubovou kolekci FARO, PORTO nebo ATLANTA. Prohlédněte si je a vyberte si nábytek, který vám bude vzhledově nejbližší.