Bezpečnostní a vchodové dveře? Jedině od firmy D&L mont s.r.o.

Sháníte bezpečnostní a vchodové dveře, ale nevíte, na koho se můžete bez problémů obrátit? Pak určitě zkuste firmu D&L mont s.r.o. Ta byla založená již v roce 1995 a to jako sdružení dvou fyzických osob. To ji však ničemu nebránilo a v roce 2008 proběhla velká změna na společnost se stejným názvem. Její hlavní specializací je prodej a montáž bezpečnostních dveří, interiérových dveří, okenních fólií a mechanických zabezpečovacích systémů oken a dveří. Dále dodávají okenní parapety, žaluzie a dokonce i sítě proti hmyzu.

 


Vyškolení pracovníci, mnoho zkušeností
Firma je v současné době složená z odborně vyškolených montážních part, vynikajících techniků a několika administrativních pracovníků. Díky své dlouhé působnosti na trhu získali mnoho zkušeností a od toho se odvíjí i mnoho spokojených zákazníků. Pro celou firmu je spokojenost zákazníků maximálně důležitá. Nemusíte se proto bát, svěřit se do jejich rukou.

 

 
Dveře TT 2
Dveře TT 3
Dveře TT 4


Velmi široký sortiment od kvalitních výrobců
Firma D&L mont s.r.o. nabízí velmi široký sortiment bezpečnostních a interiérových dveří. V jejich nabídce pak naleznete certifikované bezpečnostní dveře od renomovaných a prověřených výrobců jako jsou například GERDA, SHERLOCK a NAPAKO. U interiérových dveří je tomu úplně stejně a tak můžete vybírat z prověřených výrobců, jako jsou MASONITE a CENTURION-R. Kvalita je tak zaručena.
 

Pro více informací navštivte oficiální stánky www.dlmont.cz.