Pokojíček jako z krásné pohádky díky veselým roletám

Dětský pokojíček by měl mít velkou řadu kritérií. Měl by být krásný, pohodlný, praktický a zajistit vašim ratolestem dostatečný prostor ke hrám i nezbytný pocit soukromí. Před pohledy okolí i otravnými slunečními paprsky mohou vaše děti nově ochránit krásné rolety z kolekce DreamWorks&FAKRO.

Podkrovní pokojíčky pro děti jsou snem mnoha capartů . Množství romantických a tajných zákoutí ale často bývá zapomenuto díky úporným slunečním paprskům deroucím se do pokoje skrz velká střešní okna. Nejen, že je kvůli nim je uvnitř veliké horko, ale také brání plnohodnotnému odpočinku a relaxaci třeba po dobrém obědě čí náročné školní úloze.

 

Praktické řešení, které myslí na všechny vaše ratolesti

Proměňte svůj nákup nezbytného a stínícího vybavení v zábavu, kterou ocení i vaši nejmenší! Podlehnětepřekrásným a veselým postavičkám ze známých pohádek a pozvěte je do dětského pokojíčku. Na roletách z kolekce DreamWorks&FAKRO najdete úsměvné a velice oblíbené postavičky hned ze čtyř známých dětských filmů. Můžete se těšit s dětmi na:

● Trolls (Trollové)

● Kung Fu Panda

● How to Train Your Dragon (Jak vycvičit draka)

● Penguins of Madagascar (Tučňáci z Madagaskaru)

Škála motivů byla pečlivě vybrána , aby uspokojila nároky těch nejmenších, ale zároveň pro jejich trochu starší sourozence.

Proč si pořídit pohádkové rolety DreamWorks&FAKRO?

Kromě krásného a hravého prvku získáte díky roletám ARF velmi dobrou ochranu před slunečními paprsky. Díky těmto roletám vytvořte příjemné, chladivé a útulné přítmí i za plného slunce. Použitý materiál s elegantním vzhledem nepropustí světlo, a díky praktickým bočním vodícím lištám lze intenzitu zatemnění místnosti libovolně měnit. Roletu jednoduše spustíte do vámi požadované výšky, a pak už si jen užíváte spolu se svými dětmi fascinující atmosféru uklidňujícího přítmí, ze kterého na vás budou koukat oblíbení pohádkoví hrdinové.