Potřebujete-li kvalitní hydroizolaci, jistotou je Hizol

 Máte v plánu rekonstrukci Vašeho domova či jeho okolí, anebo stavíte domov nový? Ve v obou případech se Vám jistě bude hodit tip, kde si opatřit kvalitní hydroizolaci, která je pro většinu realizací nejen naprostým standardem, ale dokonce úplným základem. Špičkovou hydroizolaci již po mnoho let můžete opatřit u zavedené společnosti Hizol.
 
  
 

Kam s hydroizolací?
Hydroizolace se hodí všude tam, kde je naprosto nežádoucí, aby prosakovala voda. Jako například střechy, balkóny, terasy, zemní izolace domu proti vlhkosti, bazény, zahradní jezírka a další naprosto typická místa. A problém s hydroizolací těchto míst hravě vyřeší fólie ALKORPLAN.

hydroizolacehydroizolace

Kvalita jménem fólie ALKORPLAN
Světová kvalita fólie ALKORPLAN z měkčeného PVC stojí na 30 letech zkušeností s prací s PVC. Hodí se na všechny zmíněné realizace – tedy od střech až po hydroizolace bazénů, jezírek a kalových nádrží. Mezi její jedinečné vlastností patří její tvarová stálost, vysoká odolnost proti atmosférickým vlivům (je připravena vydržet teploty -30 až 80°C), některé druhy ALKORPLAN jsou i nehořlavé.

Reference a realizované hydroizolace
A pokud byste se rádi důkaz místo slibů, máte možnost podívat se v sekci Reference hydroizolace, kde naleznete desítky již realizovaných projektů. Více informací naleznete na

www.hizol.cz