Jaká vrata se hodí pro vaši garáž?

V současnosti je nabídka modelů a typů garážových vrat na našem trhu velice pestrá. Každá garáž je jinak vybavená a každý z nás klade na funkčnost a vzhled garážových vrat jiné nároky. Proto je také dobré nejdříve vědět, který druh garážových vrat by se k naší garáži nejvíce hodil a pak také vybrat kvalitního prodejce.

 

Sekční, rolovací nebo výklopná
Toto jsou tři základní druhy vrat, které jsou na našem trhu v nabídce. Každý druh má   jiné vlastnosti. Výklopná garážová vrata jsou tradičním druhem garážových vrat. Vrata se otevírají táhlým pohybem před garáží a zvedají se až do úrovně střechy. Pro tento typ vrat je nutné mít dostatek volného prostoru před garáží. Sekční vrata se otevírají jednoduchým pohybem svisle nahoru. Tento způsob otevírání je vhodný i pro nepravidelné a originální rozměry garážových vrat. Rolovací vrata jsou tvořena z mnoha hliníkových profilů. Tato vrata zabírají při otevření pouze minimální prostor a nebudou vás nijak omezovat.

 

garážová vrata

 

Altoma má prostě vše
Jestli si při výběru garážových vrat chcete vybírat z kvalitní a široké nabídky výrobků, volte vrata od Altomy. Společnost Altoma je na našem trhu jednou z nejuznávanějších společností v tomto oboru. Všechny druhy vrat jsou od kvalitních výrobců a v mnoha velikostech a variantách. Altoma nabízí ke všem druhům garážových vrat kompletní nabídku příslušenství a náhradních dílů.   Montáž vrat je prováděna  odborně vyškolenými  pracovníky. A samozřejmostí jsou elektrické pohony pro všechny druhy garážových vrat.

 

Kompletní nabídku garážových vrat naleznete na www.altoma.cz