Pozor – zahradní nábytek můžete koupit se slevou 15% a získat i dopravu zdarma!

Jaro už je v plném proudu a nebudete to trvat tak dlouho a přivítáme léto. Je tedy nejvyšší čas připravit naši zahrádku, abychom si na ní mohli teplé letní dny užít. Nedílnou součástí zahrad ale třeba i velkých teras je bezesporu zahradní nábytek. Jestliže uvažujete o koupi nového, máme pro vás tip na místo, kde můžete koupit vysoce kvalitní zahradní nábytek z exotických dřevin se super slevou. Co je k mání?

 

Vladeko přichází s nabídkou, která se neodmítá

Se zajímavou možností k nákupu stylového, funkčního a vysoce kvalitního zahradního nábytku přichází česká společnost Vladeko – Osvědčený výrobce a prodejce zahradního nábytku. Jako bonus pro své nové i věrné zákazníky připravila společnost slevovou akci. Nyní je možné koupit zahradní nábytek s velmi příjemnou slevou 15% a navíc – při nákupu nad 4 000Kč získáte i dopravu zdarma. Super nabídka, že?

 

Vybírat je možné z celé řady exkluzivních sestav i jednotlivých kusů

V nabídce společnosti na vás čeká zahradní nábytek prvotřídní kvality. Vybírat můžete hned z několika designových provedeních, takže si přijdou na své milovníci minimaliznu i třeba vyznavači extravagantního a okázalého stylu. Koupit můžete celé sestavy, nebo kombinovat jednotlivé kusy, to už záleží jen na vás.

  

vlad

 

Zajímavosti v nabídce

Vsadit můžete například na zahradní nábytek Lake Deer – Duno, který vyroben z houževnatého eukalyptového dřeva. Vyniká zajímavým designem a potěš i tím, že je snadno skladný. Pokud máte rádi moderní styl, potěší vás nábytek Lake John, který přináší kombinaci teaku a nerezu. Vybírat zde můžete dokonce i nábytek z umělého ratanu, z akátového či teakového dřeva a další.

 

Nabídku a detailní pospi jednotlivých druhů nábytku najdete na www.vladeko.cz